Sinemalar Ne Yaptıklarını Sanıyorlar???

Arkadaşlar... Ben yeni çıkan 3D filmleri sinemada seyretmeyi çok seviyorum. Yalnız yakınımda CineMaximum sinemaları var. Adamlar 3D filme girişte 2 lira gözlük parası alıyorlar ve sinema çıkışında o dandik gözlüklerini geri alıyorlar. 15-20 defa 3D filme gittim. Gözlüğü satın almak istiyorum vermiyorlar. Ben başka sinemaya gittim yine aynı. Ücret veriyosun ama çıkışta alıyorlar. Karar verdim 3D gözlük alcam diye ama 3-4 tanesi 1 arada satıyorlar ve yakınımda böyle ürün satan bi mağaza yok. Müşteriyi çıkmaza sokuyorlar. Yani biz napalım ? Sinemaya gitmeyelim mi? 3D kalitesindeki filmi niye 2D boyutunda izlemek zorunda bırakılıyoruz? yoksa bundan yakınan bir ben mi varım?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben onları hep çantama atıyorum sıvışıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• o zaman kendine 3lü gözlük seti al. uzun süreçte kardasın.

0|1
    0|0
  • Yanlisin olmasin. Ben de her hafta sinemaya giderim ve verdikleri gozlukler her seferin de biz de kaliyor?

0|2
    0|0
    • Yanlışım malesef yok. ya diyorum 10 lira 20 lira neyse verim ücretini gözlüğü verin. yok diyo sayılıdır veremeyiz diyo. Kendi gözlüğünüz varsa getirin.

• Ahaha oyle soyleyecegimi mi sandin:)) Yok yahuu, Umraniye Meydan Cinebonus ta gozlukler sen de kaliyor, oraya gidebilirsin diyecektim : ))

• Ümraniye mi karşı taraf :D

• aynen dediğin gibi gözlük kira ücreti alıyorlar

0|1
    0|0
  • off hiç sevmediğim bişe.

0|0
    0|1
  • 3D anlamsız

0|0
    0|1
  • 3D filmler sux.

0|0
    0|0
  • Evet öyle yapan sinemalar var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• normalde bedava burda 3d gözlük. girerken verir çıkarken alır. 9 tl içindedir .

szinki de bir şike var!

0|1
    0|0
    • Malesef ya . Burda alıyorlar. Yeminle 10 kerde 20 lira ediyor gözlük parası.

• aynı yere gitmiyorum ki. Kale Center daki astoria daki caruselmiydi capacity miydi neydi ordakiler hep geri alıyor.

• hmm bilemedim. biraz uğraşmak lazım. gözlük alıp karşı çıkmayı itiraz etmeyi gözlük almıcam dye dene. yada şikayet et. yapcak başka bi şi yok.. ki var gözlüğüm almıcam dersen ve diretirsen girersin heralde.

• cinemaximum 3d gözlük için değilde film 3d olduğu için ücreti fazla tutuyor diye biliyorum.. onun haricinde 3d sinemasına bir türlü alışamadım sinema kültürünü öldürdüğünü düşünüyorum. ve hiç haz almadım.

0|0
    0|1
  • O olaya ben de kıl oluyorum.3d den nefret ediyorum gözlerim ağrıyor.Bİr de renk kalitesi düşüyor.Zorla izlettiriyolar sırf daha fazla kar etmek için sağlıkla oynuyolar işte naparsın.

0|1
    0|0
  • Evet öyle yapan sinemalar var saçmalık işte ötesi yok.

O değil de 3D film kadar saçma sapan birşey yok.

0|1
    0|0
    • Niye ama çok gerçekçi. Titanların savaşını 3D izlerken adamlar mızrakları bi uzattı sanki gözümüze girdi. Çok gerçekçi oluyo :D

• :'(

• biraz sınırı aşmışım heralde ondan uçurdular :D

• ben gözlükleri çalıyorum. zaten işe yaramıyor çoğu

0|2
    0|0
  • ekşi sözlükteki bi' başlık geldi aklıma ya

adamın birisi karısı kızıyla sinemaya gitmiş. kızı gözlükleri istemiş ama parasını verdiği gözlükleri geri almak isteyen güvenlik karşı çıkmış. adam güvenliği dövüp kızına "al babacım bu senin" demiş.

ulan ne geyik dönmüştü başlık altında ha. o geldi aklıma sesli güldm kendi kendime.

0|1
    0|0
Yükleniyor...