Bir kızın önyargısını nasıl yıkabilirim?

bi kızdan hoşlanıyorum ama kızın arkadasları cevresi falan beni pek sevmezler. en yakın arkadasının sevgilisiyle kavga etmştik. şuan beni hiç tanımamasına ragmen büyük olasılıkla kötü gözle bakıyordur. ayrıca hoslandıgımı biliyor ama tepkisiz gibi bişeyç sizce bu önyargıyı yıkmanın bir yolu var mı? tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• aralarında makara konusu olursun yavrum; vazgeç bu sevdadan.

0|0
    0|0
    • bu laf bitirdi beni. içime bişey oturdu sanki ama çok haklısın. bu açıdan düşünmemiştim :/

• üzülmen için asla söylemedim. ama seni kabul etmezse resmen aralarında makara yaparlar. gerek yok gibi. sen ne dersin?

• biliyorum üzülmem için söylemediğini ama haklısın. öyle bi ihtimal var sonuçta. en iyisi vazgecmek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• "İnsanlardaki Önyargıları Parçalamak Atomu Parçalamaktan Zordur" diye bir söz var kardes.

0|0
    0|0
  • İkna kabiliyetin iyiyse yıkmayı geçtim ön yargısını sonsuza dek yok edersin... Kavga etmekte haklıysan sana sorduğunda sende güzel bir şekilde anlat emin ol sana karşı bakış acısı değişir...

0|0
    0|0
  • kız seni nasıl biri olarak biliyor bunu bilmiyoruz belki boşunadır bu kaygın

0|0
    0|0
  • “Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur…”

(Albert Einstein)

0|0
    0|0
Yükleniyor...