Beklenmedik bir anda hoşlandığını söylese karşı cins size tepkiniz/cevabınız ne olurdu?

not:itirafta bulunduğunuz kişiyle tanışmıyorsunuz sadece merhaba'nız var,onun da sizden hoşlandığını düşünüyorsunuz,ve cool-çekingen-soğuk-sessiz biri.şimdien teşekürler

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• Beklenmedik anda söylenen hislere beklenmedik tepki verilir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Beyefendi bir adam tipi çizmişsiniz dolayısıyla kötü bir cevap vereceğini sanmıyorum.. Her erkek sinyal bekleyen ve aldığında da yılışan tipte değildir. Kanımca da öyle olmayanı makbüldür zaten.Siz bence bir fırsatını bulup yalnızca sohbet etmeye çalışın.. bir şey sorabilirsiniz..entellektüel bir konu olabilir mesela.. yani önce şu "merhaba" ları bir adım öteye taşımaya çalışın.. rahat olun.. artık bir sonraki levelde onu beğenip taktir ettiğinizi ifade edersiniz..

1|0
    0|0
  • itiraf , teklif önemli ama tek başına yeterli değil , kimlik kişilik bireysel ahlak , hoş bi kızmı alımlı mı sevebilir miyim bunlarda önemli tabiki :)

1|1
    0|0
    • eger karsilikli degilse vardir bi eksigimi ama karsilikliysa zaten bunlari da goz onunde bulundurarak hoslanmistir diye dusunuyorum

• bize gidelim.

0|0
    0|0
  • höyttt noluyoruz lan! ben seçilmem seçerim derdim :P

0|0
    0|0
  • pek tepki vermezdimmm ...

sessizlik olurduu

sonra hıııı falann

sonra ee daha daha nasılsınn derdim herhalde

0|0
    0|0
  • küfür ederim ben

0|0
    1|0
    • gorunuste herkes insan:D bunu neden yazdim durduk yere bilmiyorum:D

neden olmasin kufur de bir cevap sonucta:D

• cool adam sen yüz vermedikçe yanaşmaz.eğer hoşuna gittiyse bence bi aracı bul konuştur.yoksa bi daha göremzsin

0|1
    0|0
  • ciddimisn gel bi kahve içelim

0|1
    0|0
  • %90 erkekler için cevap veriyim, düşünmeden atlarlar.

0|0
    0|0
  • Git açıl ona ve birbiriizi tanımaya baslayın...

0|0
    0|0
    • aldigim cevap 'malesef' :D eger karsilikliysa(karsilikli olmama ihtimali de mevcut da:D) ve buna ragmen itiraf edemediyse...bilmiyorum.kendimi onun yerine koyuyorum ve bana da biri ani bir itirafta bulunsa sirf o gerilimden kurtulmak icin nazikce gecistirirdim ama cevabim 'malesef' mi olurdu bilemiyorum

• ortam müsaitse; sarılıp öpmek önceliklidir. sonrası gelir zaten

0|0
    0|0
  • sadece laf kalabalığı yapmadığı ve açık olduğu için kabul ederdim. klişeden uzak en azından

0|0
    0|0
  • alnından öperim..

0|0
    0|0
  • Hmm birsey mi soyledin

0|0
    0|0
  • hiç tanışmadan gelen itiraf garip gelir elbette ne kadar inandırıcı olur orası ayrı mesela

0|0
    0|0
    • tanismiyoruzdan kastim standart 'meraba ismim ayse,mn oldum' proceduru olmadi:) onun disinda merhaba'miz var sahisla ayni ortamlarda haftada birkac defa karsilasiyoruz kendisiyle

• sohbet etme imkanın varken kullanıyor musun yoksa uzak mı duruyorsun her zaman

• uzak duruyorum(hatta goz goze bile gelmiyoruz iki taraf da caktirmadan bakiyor hep) ama faceden birkac defa yazdim ve no cevap.

• Ben gittim bi anda söyledim aldığım cevap çok kılışe oldu seninle alakalı değil düşünmüyorum :D

0|0
    0|0
    • benim aldigim cevabin da senin aldigin cevaptan bi farki yok :D sorun agizdan cikan kelimenin kafadaki dusunceyle gecisip gecismedigi:Dinsanlar henuz dusunduklerini bile soyleyemiyorken ne ozgurlugunden bahsediyorlar anlamis degilim:D

• İlkte bi hoşlantı idi sadece kabul etmeyince aşık oluyor asıl insan içi acıyor :)

• sarılır öperim :d

0|0
    0|1
  • ben daha hiç öyle teklif almadım...bir kız geldi yanıma bir ara aşkını ilan edicek sandım meğer adres arıyormuş onu sordu bana..şansa bak dedim...kaderin bir cilvesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• begendgim bi tipse , sesszce beklerim .. benm tepkimi ölçmeye calstıgı andır ya o .. sessizce beklerim bakalım ne dicek, aslnda ne demeye calısıo, şans vermem gerekirmi die bide ben düşünrm o an iice ;) begenmedigim bi tipse kibarca uyarırım , birdaha bana karsı busekilde acık konusmaması gerektgni söylerim.. haddini bildiririm..

1|0
    0|0
  • egosunu yükseltirsin; şuan bütün arkadaşlarına anlatıyordur.

0|0
    0|0
  • Bosver sole bırsey olmaz

0|0
    0|0
    • evt soyledim zaten...aldigim cevap hafif tebessumle 'malesef' oldu (gerci yuzume bile bakmiyordu/bakamiyordu bitek 'malesef' derken bakti gozlerime) anlamadigim tek seybeni gordugu her yerde bana bakiyor ben onu tamamen ignore etmeme ragmen.Sirf ego ve cekingenligi yuzunden 'malesef' demis olamaz : / kafam karisik

Yükleniyor...