Trasfer konusundaki dusunceleriniz...

Fenerbahce transfer konusunda cok sessiz kaldimi? Galatasarayin transferleri hakkindaki dusunceleriz nelerdir?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Fener aslında belandamı neydi onu çoktan alabilirdi bence.Ama Galatasarayın Snijder i transfer etmesi engelledi onları.Çünkü taraftar baskısından korktular,kararsız kaldılar.Taraftar,rakibimiz dünya yıldızı snijder i aldı siz belandayı aldınız bu kim ki diye homurdanacak diye.Şimdi birde Drogba geldi fener dahada kararsız kaldı.İsim olan marka olan oyuncu arıyorlar.Son çare olarak belandayı alacaklar.Ama öyle bir oyuncuda yok gibi.Çünkü Snirder ve Drogba tranferlerini gölgede bırakabilecek 1 isim var,Messi ve C.Ronaldo.Onlarda gelmeyeceklerine göre...Kısacası fener yönetimi ve taraftarı çok büyük bir baskı ve acizlik içinde kaldı.Gerçekten zor bir durum.Ünal Aysal denge falan bırakmadı arada,ağır fark attı...

2|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Burak gönderilsin gerisi boş saç baş yolmaktan minoxilini kazandırdık

0|0
    0|0
  • Fenerin çok güçlü takım olmasını istiyorum Galatasaraylı olmama rağmen

0|0
    0|0
  • fener belhandayı alıyor belhanda var ya melodan daha agresif

0|1
    0|0
  • 10 numara transfer gs

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok sessiz kaldı

0|0
    0|0
  • Cimbom aslında çok hızlı bu aysbörgin görünen yüzü. Ünal Aysal çilek diye getirdi beni takıma sonra 3-5 godoman bu hıyar ne çileği falan diye ekmeğimle oynadılar sözleşmem feshedildi.

0|1
    1|0
  • Fenerin bu trans konusu beni delirtiyo ya

0|0
    0|0
  • Bir fenevlinin transferlerimizle alakalı yorumunu paylaşayım sizle; '' Sneijder kac aydir oynamiyor hicbir sey yapamayacak,Drogba 34 yasinda almissiniz dedeyi,he bir de biz sizi 6-0 yenmistik -(imza Umutsuz Fenerli )'' :D

0|0
    0|0
  • Sessiz kalmak ne demek şuan battılar. Şu saatten sonra messiyi de getirseler bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • ilkkez gs nin transferini kıskandım biz istedik onlar aldı ikisinide

0|0
    0|0
Yükleniyor...