Fener maçı kaç kaç?

Maçı izleyen varsa bir zahmet söyleyebilir mi kaç kaç şu an :D

Güncellemeler:
"Paralı köpekler" lafim birine feci koymuş ki şikayet etmiş. Hayır özele gel diyorsun gelmiyorlarda ;)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe 2-2 berabere kaldı. gollerden biri açık ofsayt gelip burada poldi'nin golüne aglamasinlar.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Tekrar edeyim 2-2 bitti :D

0|1
    0|0
  • 2-2 bitti :D

0|0
    0|0
  • Krallar tokezleyince SOYTARİLAR gulermiş

0|2
    0|1
    • Evet Galatasaray tökezleyince çok gülüyorsunuz. Birazda siz rezil olun 😃

• Hadeee sen git moldeden 3 ye :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Akhisar kabusu sürüyor :) 2-2 bitti.

0|1
    1|0
    • Yıldızlar topluluğu bunlar mıydı 😂

• 2-2 oldu diye anons geçmiş

0|0
    0|0
    • Çok iyi biliyorsan iddia ediyorsan sorunun linkini at , öyle sağlamakla olmaz

Senin gizli sorma hakkın yok demedim , benim engelledigimi soyluyorsan kimi neden engelledim açıktan yaz ki söyleyeyim dedim
      Bizim delikanliligimiz ortadadır sanalda klavye delikanliligi yapanlara dedim verin numara telefonda da varım diye ama yurek yok
      Milletin kufurunu de mi ben engelleyecegim?

• Denk geldim yoksa araştırdığımdan değil. Ben klavye delikanliligi yapmam. Hatta nadiren gizli sorum olur soru sorarsamda görüşleri gizliye kapatırım. O zaman bu küfredenler soruma felan gelmiyorlar nedense. Gizliden sorduğum soruya gelirler. Ha sen diyosan iddia ediyorsun link felan arayip atmayacam Allahla aranda olan bir şey Allah katinda iddia diye bir şey yoktur her şey belli. Neyse uzatmiyacam.

• Mahmut bey televizyonda ağlar birazdan.

0|0
    1|0
  • Podolski gelip elle atsa keşke

1|2
    1|3
    • Geldi yine 😂😂😂 İsminin son 3 harfini size sallayacak meraklanma yol al şimdi.

Yükleniyor...