Bayanlar Sorum Size ....

Uzun bir birlikteliğiniz var 4 buçuk senedir berabersiniz ve herşeyiyle ilkisiniz herşey güzel gidiyor arada küçük dargınlıklar o sizi çok seviyo ve belli ediyo size sahip çıkıyo üzmüyo her istediğinizi yapmaya çalışıyo ama bi anda ne olduysa sıkıldıgınızı farkederek ayrılmak istiyosunuz karsıdaki ne yaparsa yapsın boş kararınız kesin hayatın onsuz da döndüğünü farkedip mutluyum diyebiliyosunuz SORUM ŞU bu ayrılık sizde hiç yara bırakmaz mı hemen unutabilir misiniz hiç aklınıza gelmez mi hiç üzülmez misiniz

Güncellemeler:
Bunu yapan yani terkeden kız arkadaşım 3 aydır da konuşmuyoruz

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• kendm yasadım ve yasıyorum araya soğukluk girdiysede bi süre sonra iki tarafta cok pişman olucak emin ol ama kaybetme bn o kadar söylerm kızı kaybedersn cok pişman olursun

0|0
    0|0
    • O beni bıraktı ben bırakmadım ki ne yapabilirim

• sen takmamazlıktan gel mesaj atma arama etme artk ona ihtycnn olmadıgını ve onsuzda yasaybldgnı hissettr o geri gelecektr

Kızlar Ne Diyor 2

• elbette üzülürüm ama doğrusu buysa uzatmanın da alemi yoktur.

0|0
    0|0
    • Doğrusunun bu olduğunu anlaması için bişey olması gerekiyodu ama di mi hiç bişey yoktu ygs sınavı stresi vardı sadece

• Daha ne arıyon allahından belanımı?

0|0
    0|0
    • Bunları yapan ben değilim kız arkadaşım bıraktı gitti :) 3 aydır konuşmuyoruz arama beni bırak dedi bende aramıyorum artık ilk zamanlar çok ısrar ettim ama geri dönmedi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...