Galatsaraylı olarak drogba forması mı sneijder forması mı alsam acaba?

bu transferler iyi hoş ama taraftarlar hangisnin formasını alacak merak ediorum siz olsanız hangisini alırdınız sneijfer drogba ya da kaptan sabri reyiz :D

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• bütçen yeterse ikisini de alabilsen güzel olurdu. takım para kazanmalı yeni formalardan almamız şart. bir tane alacak olsam Drogba forması alırdım ..

2|1
    0|0
    • be sene iyi para kazanmışız herhalde bu transferleri yaptığımıza göre klube destek vermemiz gerekiyor benm gönlüm sneijderden yana ama

• ben tüm taraftarlarımızın az ya da çok ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum, zamanla ekonomik açıdan da dünyada ilk 10 arasına gireriz umarım ..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• İkisini de alıcam kısmetse yıllar sonra çocuklarıma o dönemin en iyi futbolcularının formasını hediye etmek gurur verici olcaktır bir Galatasaraylı olarak.Sarı kırmızılı sneijder forması ve bordo siyahlı drogba forması alıcam ;)

2|1
    0|0
  • Ben Sneijderi alirim. Drogbayi sevmiyorum.

0|1
    0|1
  • Kaptan Sabri Reyiz :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Her ikisinide alacam,hemde ikişer tane.Helal olsun param Galatasarayıma.Onlar bize dünya yıldızlarını aldılar,sıra bizde artık

2|1
    0|0
  • drogba reyiz

0|0
    0|0
  • Çok zor soru bizi böyle zor durumda bıraktığı için Ünal Aysalı kınıyorum:)

1|1
    0|0
  • bence sabrinin formasini al diger ikisinin geleli kacgün oldu:)

0|1
    0|0
  • sneijder al. daha çok maça çıkar, drogbanın 3 tane rakibi var. ayrıca drogba ile aralarında 6 yaş var, drogbanın futbol hayatı bitince sneijder hala top oynar.

0|0
    0|0
  • Sineijder yetmedi bide drogba çıktı iki forma almak zorundayım. Yönetim istifa! :))) 200 200 = 400 lira yarı yıllık kombine parası yönetim istifa :)

0|0
    0|0
  • dıdıe sneıjder yazdırcam napalım param bu kadarına yetıyor :)

0|0
    0|0
  • Beşiiktaşlı Fernandes al :)

Sneijder daha genç.

0|1
    0|0
  • Baroş forması al. Adama yazık ettiler.

0|1
    1|1
  • Parçalı al 31 numara yazdır arkaya isim olarak da Didier Sneijder yazdır:D

0|0
    0|0
  • Drogba biraz yaşlı seneye gidebilir snejder al daha uzun seneler oynucak o bizde :D

0|0
    0|0
  • önümüzdeki sene giderler hiç gerek yok :)

0|0
    2|2
Yükleniyor...