Nasıl Ağlarsın diye sorsam?

Her daim gülmez insan bir çok etken vardır yare ait olan göz bebeklerinde çağlayanlar oluşmasına.

Nedenler devingendir ve görecelidir bunun üzerinde pek durmak istemiyorum.

Soru "nasıl ağlarsın?" hıçkıra hıçkıra mı sessiz sakin mi diyede sormuyorum.

Bir an öyle soracağımı sandığını en azından böyle bir cevap vermen gerektiğini hissetmiş olabilirsin ve hatta hissetmiş olman gerek ama üzgünüm bunu da sormuyorum.

Kısa öz cevaplar vermek isteyenler istediklerini yapmakta özgürdür ancak benim sorumun cevabı ağlarken ki halinizi tasvir etmeniz ile mümkündür.

Benim istediğim cevabı vermek zorunda mısınız?

Elbette hayır.

Zaten güzel olan yanı da bu.

0|0
34|18

En İyi Kız Görüşü

• Sinirliysem ağlamamak için direnirim,gözlerim kızarır ve yanaklarım da.

Üzgünsem ve kırılmışsam hıçkırarak ağlarım,ağladıkça daha çok ağlarım.

Canım acımışsa gözlerimden ince yaşlar süzülür ama hiç sesim çıkmaz.

Bir de duygulu olduğum zamanlar vardı o zamanda çaktırmadan ağlarım,bir damla yaş akar hemen silerim onu da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• sessiz ağlarım ben.

0|0
    0|0
  • genelde sess,zce.. içimde garip şeyler olur.. nefes alamaz olurum.. göz yaşlarım dökülür yanaklarıma :( öyle sessizce.. kimse duymadan :( bazende hıçkıra hıçkıra :(

0|0
    0|0
  • ağlarken gülebılme huyum var ama yalnızsam sümküre sümkğre aglarım gözümün yasınla bır burnumda koyuyor kendını ne iş anlamadım :D

0|1
    0|0
  • Hıçkıra hıçkıra

0|0
    0|0
  • Her seferinde ağlamamak için kendimi tutarım odama çekilirim yere oturup bacaklarımı göğsüme kadar çekip ellerimi kenetlerim ağlama sakın ağlama bu kimsenin umurunda değil derim sonra boğazıma birşey düğümlenir nefesim kesilir , farkına bile varmadan yazların yanaklarımdan süzüldüğünü anlarım sonra koyuver gitsin , kimse duymaz öyle sessiz sessiz ağlarım...

0|0
    0|0
  • Gözlerim kıpkırmızı olur kendimi sıkarım mira o yaş akmayacak derim ama nafile duygusallık başa bela. Damla damla dökülür tanelerim.

0|0
    0|0
  • Agzim burnum yamulur, salya sumuk duz gider, cok cirkin olurum aglarken. Nasil ? Canlandin gozunde degil mi. Begendin begendin

0|0
    0|0
  • ...

oyundan sıkılmış bir çocuk gibi,neyin ne olduğu umurunda olmaz,sadece bitsin istersin

o bitsin,sen iyi ol

oyun arkadaşın canını sıksa da,sen iyi hissedeceksen,bu bitecekse eğer o da iyi olsun

...

böyle edebildim ancak.

0|0
    0|0
  • Ne nedenini soruyorsun ne de zarfını. Soru amacını anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • tek değilsem engel olamamışımdır hiçbir şekilde.özel bir şekil yok o an nasılsam öyle.yaşlar süzülür ses çıkmaz.

teksem yatağımda.yastığımın dili olsa da konuşsa..

0|0
    0|0
  • sümügüm akiyo

1|1
    1|0
  • böğüre böğüre

0|0
    0|1
  • ağlarken kimse beni görmesinde nasıl akarsa aksın o yaşlar umurumda değil, çünkü insanların ne oldu soruları, basit tesellileri, benim zayıf halimi görmeleri hepsi de yaşamak istemediğim şeyler.

0|0
    0|0
    • Çokmu dertsiz duruyorum uzaktan bakınca

Çokmu kalender sandınız dert anlatmayınca

---

Çok mu güçsüz duruyorum derdimi paylaşınca

Çok mu çaresiz dersiniz dertten ağlayınca

candan erçetin

• gamsız hayat ha:) güzel şarkıdır, severim ama benim şarkım ağlamam artık gidenlere:)

• Gözlerim ıslandıkça yüzüm asılır dudaklarımı face fotolarındaki kızlar gibi büzerim.Hiç ses çıkarmam:)

0|0
    0|0
  • Kızarırım sessizce ağlarım arada bir küçük küçük hıçkırırım

0|1
    0|0
  • İnce ince süzülür yaşlar gözümden, sanki biri yüreğimi iğneyle saplıyormuş gibi bir acı hissedirim içimde, kimse duymaz, kimse anlamaz..

0|0
    0|0
  • ses çıkarmadan ama çok yaş akar gözümden bir de kimseye göstermemeye çalışırım neden bilmem o an utanıyorum sanırım

0|0
    0|0
  • haykırarak höykürürüm ağlarken çok tatlıyımdır.

0|0
    0|0
  • panpa ne iciyon

1|0
    0|0
  • uzun süre güçlü olmaya çalışmışsam hıçkıra hıçkıra ağlarım valla

0|0
    0|0
  • ne kadan abudik gubudik bi soru anlamak mümkün diil

0|0
    0|1
  • genelde ağlamam ama ağladığımda sessızce gözyaşlarına boğulurum.

0|0
    0|0
  • Soru neydi :/

0|0
    0|0
  • aglamiyorum sadece guluyorum:D haaaa haaaa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye:D

0|0
    0|0
  • ne için ağlıyom o da önemli ama

0|0
    0|0
  • aglaerken gülerim bişe olmamş gibi iblis yaklasıo fısıldıo gidio gülmeye baslıorm akıl fukarası bn

0|0
    0|0
  • kimsenin görmeyeceği bir yerde sessiz ,küçük bir çocuk gibi.

0|0
    0|0
  • Amaca göre değişir..:)

0|0
    0|0
  • sessiz ağlarım

0|0
    0|0
  • Çok pis ağlarım.

0|0
    0|0
    • Ne kadar pis mesela?

• Köle değilim gönüllüyüm diye tırmalasam ben bile inanmayacağım ama sen yinede köle olana saygı duyma :) ha bu arada geçmiş pişmanlıklarınız başlığına cevap yazar mısın çok manalı bir soru gibi geldi de...

• Tamam bakarım.

• Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 18

• her daim gülmez tabi hayat insanı her zaman güldürmüyor ama ağlamak içinde bahanelere gerek kalmaz yada nasıl ağladığına bakmaz o an ne duygu yaşarsan ona göre ağlarsın belki sadece gözünden yaş gelir yada için boşalana kadar ağlarsın diğer türlü ağlamanın şeklini görmek için aynanın karşısında ağlamak gerekir bunu yaparsa doktora görünmesi gerekir :D ağlarken kendini anlatması bence tuhaf olur o an sadece üzüntü içinde olur bir şey düşünemez ağlarken makyajım aktı nasıl görünüyorum gibi durumlarda olacağını sanmıyorum :D senin amacını anladım ifadelerini anlatmalarını ve ona göre duygularına yorumlar yapmak istedin sanırım :))

0|0
    0|0
  • çocukken beni ağlatması gereken çok olay oluyordu. bazılarında geçiştiriyodum ama bazen de mecburen toplum içinde(sınıf) ağlamak zorunda kalabiliyodum. ve hiçbir zaman üzüntüden ağlamadım toplum içinde olanlara bakınca. hepsi anlık sinirden.

bazen bi ağlama ihtiyacı geliyodu uyur gibi kapanıp ağlıyodum. fark eden bir iki kişi ya oluyodu ya olmuyodu.

tabi insan büyüyor ya.

0|0
    0|0
  • yalnızsınız, eskilerden bir şarkı, melodi acı sözler ince olmalı, mesela "nilüfer - inkar etme gibi"

yeterli gelmezse aynı şarkı müslüm'den dinlenir. yahut "niran ünsal - haktan"

sigara yanar vaziyette tabi, olabildiğince sessiz ve maksimum 1-2 damla

geri kalan yaşlarınız içinizde kalır :)

0|0
    0|0
  • lavaboya koşar ağlarım ='(((

0|0
    0|0
  • sanırım fazla duygusalım film izlerken duygulu yada acılı bir hikaye bile okurken içten içe süzülür gözyaşlarım yapcak bişey yok he bile ben aglamam dienler bence büyük konuşmasın...

hayat kimseyi aglamak zorunda bırakmaz umarım...

0|0
    0|0
  • Yalnız,sessiz ve çogunlukla icime dönuk.

0|0
    0|0
  • ben ağlamıyorum...

0|0
    0|0
  • Bir ayrılık için gözlerimden yaş süzülür, ölüm falansa hıçkırarak ağlarım.

0|0
    0|0
  • Sevipte aldatılırsam pis ağlarım sadece gözyaşlarım süzülür extra bir performans sergilemem

0|0
    0|0
  • profil fotoğrafım sebep olabilir bazen.

0|0
    0|0
  • Yılmaz Morgül gibi :)

0|0
    0|0
  • ağlamam

0|0
    0|0
  • Sulu gözler nası belli hep kizlar sizi timsah gözyaşları :)

0|0
    0|0
  • Aglayamamki cok zor erol taş gibi adamım

0|0
    0|0
  • Erkeklerden ses yok, zira onların göz yaşları içine akar.

0|0
    0|0
  • içimde ağladım dostum ben gözyaşlarımı göstermeyi sevmem ben...gururluyumdur..

0|0
    0|0
  • Pek ağlamam genellikle içime atarım :)

0|0
    0|0
  • biri görür diye utanarak ağlarım yada korku diyelim:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...