Pişmanlık duydunuz mu? Keşke olmasaydın ya da iyi ki vardın hayatımda sizce hangisi?

İlişkilerinizde ayrılsanız bile iyi ki o kişiyi hayatıma sokmuşum dedıgnız oldu mu hiç ? Ya da keşke hayatıma hiç girmeseydi,herseyı mahvedıp gıttı dedikleriniz oldu mu ? Neler hissettınız o anlarda öfke , nefret, tebessüm, özlem ...?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün "keşke" dememek için yaşadığımız olayları kötülükleri "iyiki" yaşamışız diye düşünmemiz gerekir. Ve hamdolsun hayatımda hiçbir zaman keşke demedim. Çünkü her kötülükten sonra vardır bir hayır dediğimden ne kendimi çok fazla üzmüş oldum nede olaylara çok takıldım. İnsanız, ve diğer insanlar bir basamaktır hayat yolunda. Tecrübe deniyor sanırım buna. Kazandığımız tecrübeler ilerde sırtımızı dayayacağımız bir duvar olacaksa eğer;

İyiki yaşamışım, görmüşüm her türlü çakallığı, hilebazlığı ve kötülüğü...

İyi geceler :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Geçmişimden sadece çıkardığım dersleri alıyorum , gerisini siliyorum .

0|0
    0|0
  • en sevmediğim sözlerden biriydi 'keşke'. vakti zmanında iyi ki olmuş dediğim ilişkiler ki özellikle en sonu bana ne yazık ki ilk defa keşke dedirtti:( hiç olmamalıydı tanımamalıydım var olmamalıydı o kişi umutla baktığım dünyamda. meğer duygusal anlamda yaşayacağım en büyük acının başlangıcıymış. çünkü hayatımın dönüm noktası dediğim vakitte dünyamı başıma yıktı ve en büyük zaafım olan düşlerimi yıktı gitti. ben de istemeyerek, üzülerek ve içim kan ağlayarak ''keşke'' diyorumm

0|0
    0|0
    • senı anlıyorum yaa üzüldüm senın adına ya umarım düzelır hersey en kısa zamanda :((

• tek umudum o yönde unutmak ve hayata yeniden sarılmak geç olmadan:( teşekkür ederim..

• simdi böyle birsey var iyilik veya kötülüklen ayrildik diyelim

sonucta bir hayat yasamiz o kisilen ve ozaman icinde nede olsa cok güzel anilarimiz vardir

ve bu anilarin herzaman icimde kalmasini isterim öyüzden iyiki bir gecmisim olmus derim ama sadece o güzel gecmis baska birsey degil

:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kızgınlıklarla hep keske hic olmasaydın tanımasaymısım seni derim herkes gibi. Ama esas görüsüm hep iyiki vardın, iyi ki tanımısım seni olur. Yasadıgım hic bir iliskiden pisman olmadım. Her biri yeni bir ben'e ufak parçalar kattı. Kimi dayannma gücü. Kimi yeni zevkler, yeni tadlar, bazen bir düsünce, bazen baska bir hayal dünyasının kapılarını gösterdiler. Her iliskimde insana dair birseyler ögrendim ve ögrenecegim. Bu yüzden keskeci degil, iyiki'ciyim..

0|0
    0|0
  • hmmm aslinda kizdigimm cok oluyor ama nefret etmiyorummm bzen özlüyorummm ama artik geri dönüs yokkk

0|0
    0|0
  • İyi ki tanımışım dediklerim de oldu, keşke hayatıma girmesine izin vermeseydim dediklerim de. İyi ki tanımışım dediğim insanlardan nefret edemiyorum ne olursa olsun. Özlem duyuyorum bazen geçmişe...

0|0
    0|1
  • İyi ki hepsini tanımışım.Şimdiki Ben'de çok büyük katkıları oldu.

1|0
    0|1
Yükleniyor...