Sneijder takım ıcınde kıskanılıyormu?

Arkadslar dun besıktas galatasaray macında bısey farkettım..Maca son 20 dakıka ıcerısınde gıre Sneıjderin performansını gosterememısın nedenını takımıcı arkadslarının hıc pas vermemesınden dolayı oldugunu anladım.. bende soyle bı yargı olustu.. Sneıjder takım ıcınde kıskanılıyormu? Ben kendısını hem bır futbolcu olarak hemde kısılık olarak cok begenıyorum ama neden takımıcınde takım arkadaslarının soguk davrandıklarını anlayamadım.. Ozellıkle pozısyonu ızleyenler varsa sabrının hemen yanında olmasına ragmen pas vermemesı sasırtıcıydı.. Ins durum duzelır ..Ben performansının cok ıyı olucagını dusunuyorum.. Siz?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bi GALATASARAYLI olarak, Sneijder in kıskanıldıgını düşünmüyorum. daha yeni geldi henüz ilk maçını oynadı sadece 45 daika forma alabildi bunun kıskanılacak bir yanı yok zaten insan tanımadıgı birini neden kıskansın daha bize geleli 1 hafta oldu. benim düşüncem onun çok şımartıldıgı daha gelmeden çok büyüttük bu adamı. galatasarayımıza pek bir katkıda bulunacagını sanmıyorum ilk haftalarda kendini belli etsede daha sonraki haftalarda akışına bırakır gibi geliyo. bize asıl katkıyı sağlayacak adam droğbadır diye tahmin ediyorum. her ne olursa olsun galatasarayımızı için hayırlı olsun. iyi günde kötü günde GALATASARAY..

0|0
    0|0
    • bende bı galatasaraylı olarak takıma katkılar saglayacagını dusunuyorum.. ozellıkle drogba ve sneıjderın ıyı ıkılı olucagını dusunuyorum..

• inşallah dedigin gibi olur inan bunun olmasını çok isterim ama öngörüm bu. inşallah haksız çıkarım.

Erkekler Ne Diyor 21

• kıskanılması normal

0|0
    0|0
  • Aynı şey benimde dikkatimi çekti bomboşken pas atmadılar Ama Fatih Terim buna bir çözüm bulur Drogbada geldi şimdi ceza sahasına orta yapmazlarsa vah halimize:)

0|0
    0|0
  • iyi paslar verdi rakibin 2 sarı kart görmesine neden oldu sadece şunu söylemek gerekir maç eksiği var giderince çok iyi olacak. takımda kıskanılacak bir durum olmaz. ilerleyen zamanlarda çok sıkı mücadele olacaktır daha geleli 1 ay olmadı biraz sabır.

0|0
    0|0
  • bir fb olarak bende dikkat ettim adama pas vermedimler ya boş pozisyonlarda falan nolacak işte gs çirkefliği.

0|0
    1|4
  • bende merak ettin :D bu videoyu izle cevap sana :D link

0|0
    0|0
  • Çuvalla para alacak tabiki kıskanılır...

0|0
    0|0
  • Sabri zaten nasıl hayatta kaldı hla o bir başarı , drogba geldi amrabat gelcek , takımı canavar olcak .

0|0
    0|0
  • Hayır 10 kişi kaldığımız için pozisyon icabı böyle bi durum oluştu bence yoksa böyle bişey mümkün değil hele hele Fatih Terim'in takımında...

0|0
    0|0
  • sanmam...,-

0|0
    0|0
  • ARkadaşım yanlış düşünoysun daha takımda ki hiç kimse onu tanımıyor ayrıca takım 10 kişiydi ve 20 dk oynadı o yüzden sana öyle gelmiş olabilir yeni gelen oyuncularda olur bu :)

0|0
    0|0
  • o kadar parayı sanada versinler yanındaki kimse sevmez seni:)zengin olan kişiyi kıskanma psikolojsi bu:):)

0|0
    0|0
  • kım kıskanmas kı oyle oyuncuyu

0|0
    0|0
  • haklısın ama ilk zamanlar hep yeni gelen orunculara böylr olur sonra düzelir...

0|1
    0|0
  • yeni oldugu için bence fatih terim in takımında öyle kıskanma olayları olacagını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • sabrinn sağ kanattan içeriye girerken sneijdere pas vermeme sebebi kıskanmasıdır acaba?

0|0
    0|0
  • Bunu söylemek için çok erken daha.

0|0
    0|0
  • Olabilir de bahsettiğin kişi zabri olunca susmaktan başka çare yok :D

0|0
    0|0
  • Saçma..

0|0
    0|0
  • kişilik olarak ne biliyorsun ki beğeniyorsun merak ettim

0|0
    0|0
    • ya ne bılıyım.. cok olgun .. duzgun bırı.. efendı.. sımarıklık yapmıyor.. cok sakın . tavırlarından bellı oluyor.. mesela semıhde oyle.. gercekten gs yakısıcagını dusunuyorum..

• takım içim maaş dengelerini alt üst etti.sneijder alışık o paraları almaya lakin diğerleri bunu kaldıramayabilir haklılık payı var söylediklerinde

• bu onun karısı belki ondan kıskanıyorlardır :) link

0|0
    0|0
    • yok be:D sankı onların kız arkadsları hanımları yok:D daha guzellerıne sahıpler.. onumu kıskanacaklar:Dsende..:)

• :) :) tamam da onların hanımlarının eşlerin peşinde ordumu var :) bu hatunun herkes peşin de . bu arada seni bayadır görmüyordum yanlış anlamaman için vakit bekliyordum , sanırım çok girmiyorsun , hazır sen girmişken sorim belki bir daha girmezsin .

eee şey sen neden bu kadar güzelsin . burda çoğu insan sapık , beni de sapık sanarsın diye yaklaşamıyorum , kafadan kaybetmiş olurum seni :( neden bu kadar güzelsin hele öbür aynalı resmin ALLAHIM ne güzel yaratmışın dediğimi biliyorum izlerken:(

• karısını kıskanıyor olabilirler

0|0
    0|0
    • :):):) yok pek sanmam:):) kendı karılarıda guzel..:D

• valla ben hiç yakıştırmadım. o kadının yanında esmer ve uzun boylu bi tip olmalıydı. sneijder kızın yanında güdük ve fazla sarışın kalıyor. ama bi şekilde olmuş işte, mutluluklar yine de :)

• yok bence ya..:) bende tersıne sneıjder fazla seker kalmıs kadının yanında.. kadında o sempatıklık yok.. daha dısılık on planda.. sneıjder daha masum ve olgun bence.:D

Kızlar Ne Diyor 1

• Dünkü durumun tamamen rekabet artışıyla alakalı olduğunu düşünüyorum takıma bambaşka ruh gelmiş hava gelmişti riera ve emre gol attı bu bile aslında transferin bireysel performansı ne kadar olumlu yönde etkilediğini gösterir bu iyi bişey zamanla pas alıp verme olayıda oturacaktır hepsi profesyonel insanlar encil düşünme lüksleri yokki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...