Övüldüğünüz zaman utanır mısınız?

Övüldüğüm zaman ben çok utanırım hemen konuyu değiştirmeye çalışırım. Bu huyum yüzümden başarılarımın görmezlikten gelindiğini fark ettim. Oysaki takdir edilmek güzel bir şeydir. Övülmek ve takdir edilmek arasında bir fark var. Artık başarılarım görülmez oldu. Sizde övülmekten utanır rahatsız olur musunuz benim gibi?

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de kibirlenmemek için konuyu değiştiririm. Yüzüne karşı yapılan övgü, arkadaşa yapılan en büyük kötülüktür.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evet bende utanırım. ama artık alıştım..

ne kadar utansanda içinden övülmeyi istersin. yaptıkların hakkında düşünceleri hep merak edersin.

önemli olan övülmek değil. övülmeye layık olmak.. sen övülecek insan olmanın huzurunu yaşıyorsan içinde gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • öven kisiye göre degisir bu kimisi sirf birseyler elde etmek ugruna seni över mesala öyle bir durumda sinir oluyorum ben

Basarilarinin görünmez oldugunu sanmiyorum seni sevenler senin durumunu bildigi icin utandirmak istemiyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • Utanmazın tekiyim ben.

1|0
    0|0
  • yok bee niye utanalım insanlar tarafından sevilmek takdir edilmek hoşuma gitti herzaman.

0|0
    0|0
    • takdir edilmek güzel bende severim ben övülmekten bahsettim. İyi iş yaptın demek takdir edilmekse şöyle iyi yaptın böyle iyi yaptın diye ballandırarak anlatılmak övülmek oluyor. Utanmıyorda olabilirsin tabi.

• rahatım sonuçta kötü bişey söylenmiyo onurlanmak laızm.

• hıah derim gülümserim dilimi alt dudağımın altına sokarım şöyle bi gezdiririm sonra elimi saçlarıma götürür hoş bir bakış atarım

0|0
    0|0
  • utanırım bende hatta sinir olrum.Beni benim yanımda övmesinler ben varken yağcılık gibi geliyor bana..yine ayar oldum bak.

1|0
    0|0
  • Ben çok utanırım :D

0|0
    0|0
  • en sinir olduğum şeylerden biri. iyi veya kötü hakkımda ne düşünüyorlarsa içlerinden düşünsünler mümkünse

0|0
    0|0
  • Beni övme bana para ver:)

0|0
    0|0
  • Öven insan yakin arkadasimsa götüm tavan yapar direk sımarırım. Baska biriyse konuyu degistirmeye çalısırım..

0|0
    0|0
  • Herkesin bildiği bir özelliğimse hiç üstünde durmam, konuyu değiştiririm.Mesela sürekli futbol oynayışım konusunda övgüler duyuyorum, beni tanıyan herkes biliyor zaten..Bazen, bazı insanlar farklı yeteneklerimi keşfedip söylüyor, o hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • utanırım cok hemde

1|0
    0|0
  • Yok ben hoşlaşırım

aslan burcuyum nihayetinde <3 :P

1|0
    0|0
  • Aşırı utanırım

0|0
    0|0
  • iyibir işle övülüyorsam kendimle gururlanırım

0|0
    0|0
  • aksine ahaha lanet olsun gibi tepkilerle bu yönlerimin farkında olduğumu belirtirim

0|0
    0|0
  • yanaklarım kızarır O_o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bende hemen konu değiştirirm.

0|0
    0|0
  • Hep alcakgonullugumden kaybediorum. Cok utanirim

0|1
    0|0
  • övülmek beni rahatsız eder bi çıkar için olduğunu düşünmekten alıkoyamam kendimi.bu yüzden kibarca teşekkür ederim, ancak bu onu diğerlerinden farklı kılmaz.

0|0
    0|0
  • Sevdigim kisi ovse utanirim saclarimla oynamaya baslarim, ama umrumda olmadigi bir kisi soylese gulup tesekkur ederim :)

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • övülecek konuma geldiysem kendimi önce kendime ispat etmişim demektir bu saatten sonra milletin ne dediği pek de zikimde olmuyor o yüzden. tamam la abartma gibilerinden geçiştiryorum.

0|0
    0|0
  • Çok rahatsız olurum..

0|1
    0|0
  • Utanmıyomuş gibi yaparken utanırım alşsmdşasd

0|0
    0|0
  • Utanmaz bir hatunum!

0|1
    0|0
    • Bir kadına hatun denilmesi çok hoşuma gider ve üstelik bir kadının kendini hatun diye tabir etmesi ayrı bir güzellik yahu :)

• Hiç övülmedim.

0|0
    0|0
  • Utanırım

0|0
    0|0
  • evet bende cok utanırım ne dicegimi sasırım :) tesekkür eder susarım gülümserim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...