Arkadaşlar hangi takımlısınız? Maçlara gider misiniz?

tuttuğunuz takımı nasıl seçtiniz başka takıma geçermisiniz sizi başka bir takıma geçmeye itecek faktör ne olabilir yada herkesin tuttuğu gibi gs fb bj ts yimi tutuyorsunuz yoksa memleketinizin takımınımı tutuyorsunuz turruğunuz takımın maçlarına gidermisiniz

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Galatasarayliyim

1|1
    0|0
  • Dğdum dğalı fenerbahçeliyim. Kimse vazgeçiremez beni takımımdan.

0|1
    1|0
    • aman çok lazım sanki :D

• Bazı kızlar gibii golllll <3 deyip sadece maç günü fanatikleşenlerden değilim elbette.. sevincimi üzüntümü sosyal medyalarda paylaşmak bana göre değil elbette.. Hayatımın bir parçası olmuş

• bize böyle kızlar lazım işte beyler harbi kızlar tesekkürler her ne kadar feenerli olsanda+1 samimi cevap verdiğin için

• fenerbahçe

0|0
    0|0
    • neden fenerbahçe hangi şartlar altında takımını değiştirirsin nasılfenerli oldun ne skıklıkla maçlara gidersin

• bizde baba geleneğidir. hiçbirşart altında değiştirmem; birkaç kere maça da gittim; güzel stres dağıtılıyor.

• hmm peki yorumun için tesekkürler ama yol yakınken dön derim ben :)

• Panthraikos.

0|1
    0|0
  • beşiktaşşşş

0|1
    0|0
  • BEŞİKTAŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ!

maçları evde yada kafede izlerim

0|0
    0|0
    • stada gtmezmisin peki nasıl beşiktaslı oldun hangikosulda beşiktası bırakıp galatasaraya gelrsin :)

Erkekler Ne Diyor 13

• ¦¦¦ GALATASARAY ¦¦¦

2|1
    0|0
  • gözümü actıgımda kendimi galatasaylı olarak buldum nasıl tuttugumu hatırlamıyorum bile

1|2
    0|0
  • 1453 maslakspor

0|1
    0|0
  • FenerbahÇeeeeee

0|0
    0|1

• Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Eskişehirsporluyum...bızım sehırde hemen hemen herkes EsEs'İ tutar.mactanda gelelı 1 saat oldu 1-0 aldık... gelıyoruz hafıften yukarıya doğru

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım.Televizyonda her maçını izlerim.İnönüye gitmeye çalışıyorum elimden geldiği kadar, Antalyadaki Beşiktaş maçlarını kaçırmıyorum.İstanbulda yaşasam kombine alırdım.

0|0
    0|0
    • hmm peki yorumun için tesekkürler beşiktası severim son maçgüzel oldu kardes takım

• Bu sezon izlediğim en sıkıcı 2-3 Beşiktaş maçından biriydi :) Son 10 dakiak güzeldi sadece.Biz alışık değiliz böyle maçlara bu sezon.Adrenalin dolu maçlar izliyoruz :) Yensek daha iyi oalcaktı ama önümüzdeki maçlara bakıcaz artık..

• ANKARA SPOR VE NİĞDE SPOR. TABİ BUNLAR fanatik değil.Ama fanatik ölümüne FENERBAHÇE

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım

1|0
    0|0
  • Ben takkım tutmuyorum nedense

0|0
    0|0
  • bjk ha bu arada gs lileride tebrik etmek lazım centilmence spor adına

0|0
    0|0
    • yorumun için teskkürler ayriyetten tebriğin içinde bende tüm beşiktaslıalardan çirkef futbolcumuz melo içinözür dilerim

• Sarı kırmızı gerisi yalan

Galatasaray

0|0
    0|0
    • yorumun için tesekkürler dediğin gibi sarı kırmızı gerisi yalan

• fenerbahçe

0|0
    0|0
Yükleniyor...