Sevdiğiniz kızın yakın erkek arkadaşına (dostuna) bakış açınız ne olurdu ?

Evet arkadaşlar; sevdiğiniz bir kız var ve diyelim bu kızın kardeşi gibi kabul ettiği herhangi bi kan bağı bulunmayan erkek arkadaşı var... Bakış açınız ne olurdu ?.

• Olabilir
    62% (13)43% (10)52% (23)Oy Ver
  • Asla olamaz
    38% (8)57% (13)48% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|28

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• karşı cinsten dost olmaazz..

2|7
    0|0
    • bu hep boyledir ve boyle bilinir!

• iki tarafta çekici değilse dost olabilir, ama bir tarafın güzel veya çekici olması işi bozar

• çekicilik görecelidir

• Olabilir.Benim de kardeşim gibi gördüğüm erkek arkadaşlarım var.

0|1
    0|0
    • onlarda öyle görüyomu aca seni.. gerçi sana göre öyle görüyolar tabi doğal.

• Asla demek istemiyorum ama olmasını pek istemem.

0|1
    0|0
  • Ben A seçtim çünki benimde çok iyi bir erkek arkadaşım var onunda benden önce çok samimi ama sevyeli arkadaslari olabilir.Tanıştırsın benide onlarla bende onlarin arasında karışır güzel arkadaşlıklar kurarım :)

0|0
    0|0
  • Her an her şey olabilir birbirlerine gönlü kayabilir kan bağı olamadıkça erkek ve bayanın dostluğu fazla uzun sürmez.Birinden birinin gönlü kayabilir .Tetikte olurdum ..

0|3
    0|0
  • neolursa olsun onu kayırıcagndan , sevmem.. istemem demem cünkü erkekler butür seylere karısılsn istemez ..biz evli onn yakn arkdası bekarsa ,işte kesin aldatılrm hemde onn sayesnde

0|1
    0|1
  • Benim var mesela öyle kan bağım olmasa da kardeşim gibi olmuş bir erkek arkadaşım. Ailem falan da tanır bilir

Sevgilim olacak erkeğin onu kabul etmesi lazım. Ki zaten tanısa bilir nasıl kanka olduğumuzu :D

0|1
    0|1
    • Kanka ayagina gidecen kizim haberin yok. Benim de vardi senin gibi bir kankam yilbasinda cok icince yattik.

• Aslaa

o Bana dokunmaması gerektiğini bilir. ben de ona

ayrıca çok içkili olunca kendimize hakim olmayı bilen insanlarız ki kaldı ki abanmayız öyle alkole falan

• azını yüzünü kırdırtmasın bana

0|2
    0|0
  • Olabilir normal, bende erkek kardeşlerimden vazgeçmem. Mesafemi bilirim ama herkesin yeri ayrı sevdiğim dediğim insan dostumla bir tutuyorsa kendini vardır bir hata..

0|1
    0|2
  • erkekle tanışırdım, hal hareketleri düşüncelerimi belirlerdi olumlu ya da olumsuz yönde

0|0
    0|0
  • Olmasa ıyı olur

0|1
    0|0
  • Olabilir.Bu arada arkadaş dediğinle kan bağın olmaz zaten.Kan bağı olsa adı akraba olur.

0|1
    0|0
    • Durumu vurgulamak istedim :)

• çocukları o halde görünce kıskanmaması normal :d

zaten o şekilde sevildikten sonra o arkadaşlardan zarar gelmez :D

• görüntüyü düşünüyorum da çok fena :d

• erkek dost bulmak yani gerçek "dost" bulmak zor bir durum ama bir erkeğin dostluğuna bir kızın dostluğundan daha çok güveniyorum. kızlar kıskanç oluyorlar o yüzden hep önyargıyla bakılsa da erkek dost, olabilir ve oldu mu da güzel olur :)

0|0
    0|0
  • Valla benimki çıldırıyo o derece :)

0|0
    0|0
  • neden olmasın. sevgilim ilk zmanlar en yakın arkadaşımın 'erkek' olması onun için kaldırılması zor bir durum olur. fakat onu tanıdıkça fikri değişecektir

0|0
    0|0
  • aynı anneden çıkmayan kardeş demeyiniz sonunda hepsi gidiyor

0|2
    0|0
  • bu akrdeşliklerin sonu boka sarıyor siteemzdim

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Benim sıkıntılı olduğum bir konu olduğundan biraz yazasım geldi. Normalde çok rahatım, relaxım hayatta karışmam kısıtlamam hiçbir konuda. Ama yakın erkek arkadaş konusuna geldiğimizde bizzat ben yaşadım anlatayım dinleyin. Bunu test etmek basit. Eskişehirde öğrenci modeli takılıyoruz kız arkadaşım var yakın arkadaş grubu var tabi eksik olmayan erkek yakın arkadaşta var maalesef iki üçtane ikisi gay öbürüde gay olsa bir mutlu olucam ama değil. Hangi akşam nerdeyiz çokda belli değil bizdeyiz onlardayız tarzında takılıyoruz ama hep birlikte. Kuzenim var eskişehirde evli 2 senelik yiğen var ufakda. O gece hastane durumlarından ötürü 1 e kadar çocuğun başında kalma zorunluluğum vardı rahatım ya takılın siz ben gece gelirim muhabbeti yaptım. Kız arkadaşımın alkole alerjisi vardır biraz abartırsa elleri kızarmaya başlar cildide öyle bir vakitten sonra bayılır. Herkesin kafa iyi kuzenim geliyor hastaneden bende çıkıyorum kanal 26nın binanın orda öğrenci eviyse. Eve gittim kapıyı açtı biri ev kalabalık muhabbet sohbet kız arkadaşım odada kusmuş ama baygın halde fatih yakın arkadaş ya kimse umursamıyor yanında oluyor güya. Geldiğimi duymamış müzikten ötürü odaya aniden girdiğimde el iki bacak arasında temas etmek üzere pantolon var ama temas var. O anı hatırlamak istemiyorum ama birazda sinir hastası olduğum dönemler en son fatihin yerde ağzından kan çıkar halde yeter öldür beni dediğini hatırlıyorum. Beni durdurma şansları yok herhangi bir sinir anında lanet olsun duramıyorum bu yüzden çok çekiyorum, gözüm kararıyor gücümün yetmeyeceği yerlere girdiğim oluyor neyse. yavş.ğın kaburgada çatlak alına 8 9 dikiş burun kırık boyun kulak çevresindede bol yırtık vardı almasalardı ölmüştü kurtuluşu yok ölmüştü sopa arıyordum kalın bir sopa. Hastaneye götürdüler kız aradaşım o sürede ayıldı biraz yarı baygın ağlıyor klasik zırlıyor. Onada bir tokat attım o saniye bitirdim.

Yakın erkek arkadaş konusunda direten adriana lima olsa kabul etmem. Yok abi bana yok yani öldürürüm elimden alamazlar sebebim olurlar. Yok abi yakın erkek arkadaş yok.

Varsa böyle bir konu gözüm sakın müsade etme, etme yani bir yavşaklıkları çıkıyor bir vakitten sonra. Ha çıktımı gerçekten hissettinmi ağzını burnunu dümdüz et. Anlayışlı işte bilmem ne gibi süslü cümlelere kanarsa yazık edersin. Bizimde oldu kız arkadaşımız yakın ama ne gereğinden çok görüştük nede samimiyeti abarttık. Hatta yapamıyormusun sana söz çağır ben ağzını burnunu kırarım onun.

1|1
    0|1
    • Haklısın kanka ayağına neler olmuyor ki... Bu yüzden olmaz diyorum... Yaşadığın olay berbatmış ama sanada ders oldu artık banada :)

• Artık erkek arkadaş dendiği zaman tüğlerim diken diken oluyor. Direk eksiyle başlıyor çocuk. Yapacaksın abi böyle iki tarafta anlayacak bunu.

• Tetikte beklerim. çocuğu gözlemlerim konşma tarzını davranışlarını eğer ters bir durum sezersem o çocuk finito :)

0|2
    0|0
  • ben onunla çıkarken öyle kardeşim mardeşim dedirtmem.. arkadaş olacaklarsa olurlar ama öyle eskisi gibi sağa sola beraber gitmeler sarılmalar canım kardeşimler falan filan bunlara müsade edemem. yakarım adamı =)

0|3
    0|0
    • Dostum ona kim musade eder zaten :) cok modern amerika ve avrupada bile yok o dedigin olay. Yani bir kizin sevgilisi olacak ve hala baska erkeklerle sinemaya kafeye gidecek. Yok yaa i.e miyiz biz.

• amerikada alası var :) türkiyeye de yerleşiyor yavaş yavaş..malesef

• Bu toplumda bir kızın bir erkekle yakın arkadaş olabilmesi için iki taraftan birinin daha önceden diğerine aşık olmuş olması gerekir. Ya da erkek en az bir defa kızla ilgili fanteziler tasarlamıştır kafasında. O kız o erkeğin kim bilir kaç defa 31 meze si olmuştur. Çıkacak olmasalar bile bu durum eninde sonunda sorun yaratır. Ayrıca bu sorunun cevabını kızlar veremez. Onlar duygusaldırlar, değer verdikleri insanlara böyle şeyleri yakıştırmazlar lakin durum ortada. Biz de zamanında kanka ayağına çok kız tavlamaya çalıştık.

Şunu da unutma, sen o kızın en samimi olduğu erkeksin diye sevgilin o senin. Eğer bu durum böyle değilse bir kızla çıkmak facebook ta ilişki durumu güncellemek ten başka bir şey olmaz. Sevgilim bana sırlarını anlatmayacak gidip başkasına anlatacak peki ne anladım o işten.

0|1
    0|0
  • Bu tur konuya sıcak bakmıyorum

bu gönul verdigim bayana guvensizligimden degil

onun kardesi gibi gordugu karsı cinsin bi insan oldugu

ve dolayısiyle bi nefse sahip oldugu icin,niyeti

farklı yere kayabilir.

0|2
    0|0
  • ilişkinin başındayken bir şey demeye hakkım olmaz zaten

ilerleyen zamanlarda hareketlere dikkat edilmesini beklerim, özellikle temas konusunda

muhabbette sakınca görmem

0|1
    0|0
  • Birşeylerin bilincine sahip olan kız zaten bir erkek ile fazla samimiyet yaşamaz. yaşayanlada ben yaşamam zaten

0|2
    0|0
  • Her türlü açıdan çıkartmak gerek bazen.

0|1
    0|0
  • asla olmaz ben varsam baska erkek olamaz isterse sınıf arkadası olsun sınrlarını bilecek.

0|1
    0|0
  • böyle bi zamanda güvenmiyorum arkadaşlar arkadaşlarının sevgililerine sarkacak kadar alçaklar.. şahsen yaşadım. tecrübe ile sabittir ;)

0|2
    0|0
  • Kız arkadaşların suyu mu çıktı?

"Bir kıza bir erkekten asla kanka, dost yada arkadaş olmaz, olamaz"

Her zaman demişimdir "Kanka ayağı g*t ayağı diye" Bu böyledir her zaman!

Öyle bir kankası yada herhangi bir dostu yada arkadaşı varsa, o kızdan uzak dururum yada tek kullanımlık olarak değerlendiririm. Fakat seviyorsam ve sonradan öğrendiysem, önce çocuğa sağlam bir dayak atarım, sonrasında ise kızı belki tokatlarım belkide direk terk ederim. Bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • Ben çok değişken biriyim fakat böyle bir durumda gerçekten aşırı kıskanırdım :) Çünkü bana gösterdiği ilgi kadar karşı tarafada göstericektir ve bu beni delii edeer :))

0|1
    0|0
  • ahbap bizim kültürümüzde böyle bir arkadaşlık yok...eminimki denyo ilk fırsatta kıza yawsayacaktır bu şimdi olmaz ama ilerki hayatta kesınlikle olur... bir erkek ıle bir kız neden arkadas olurkı cok samımı derecede gıtsın kız arkadaslarıyla samımı olsun..eger her seyini sadece o arkadasına anlatıcaksa sen salatalık turşusumusun sana anlatsın..

0|1
    0|0
  • Gece tenha da sağlam bir dayak atılmalı diyorum.

0|1
    0|0
  • o göbelle konuştuğum zaman iç yüzünü anlardım. anladığım zaman da :)

0|1
    0|0
  • Dünyanın En Güvenilmez İnsan'ı Sapık Kız Arkadaşımdan Beni Ayırır Kesin Masum Çakallardandır Bu...

0|1
    0|0
  • Bugün olabilir diyenlerin 3-4 nesil sonraki torunları (300-400 yıl sonra) eşleri eve geç geldiğinde,

-nerdeydin ?

-Cahitle yattım biraz, çok istedi de.

-tamam aşkım gir,

Malesefki bizim milletimizde ileriyi görebilen tek kişi çıktı, o da Atatürk.

1|0
    1|0
  • nu seçtiği için beğendiği noktaları irdelerdim ben. Bu sayede sevdiğim kızın ne istediğini neyi sevdiğini öğrenmiş olurdum. Onunla yakın arkadaş olmaya çalışırdımki onu sırtından vurayım ben. Sonrasında onun en iyi arkadaşı olarak nun kötü yanlarıın vurgulardım buda sevdiğim kızın ondan soğumasını sağlardı. Veya en iyi arkadaş gibi göründüğüm kişiye tuzak kurar yakalanmasını sağlardım. Sonrada sevdiğimi elde etmek için hem kesenin hemde jestlerin sayısını artırırdım. Güzel taktik xD

1|0
    0|0
  • ben o kadar geniş değilim, sevdiğim kzın benden başka bir erkekler münasebeti dostu olamaz. nokta...

0|1
    0|0
  • Olmamalı.

0|1
    0|0
  • normal oluedu

0|1
    0|0
  • geçen gün bir soru paylaşmıştı bir arkadaş, orada güzel bi reklam videosuyla olay özetlenmişti

buldum link i

0|0
    0|0
  • Rekabet kabul ederim. Kıskançlığın yarattığı bir kasvet bu. Şu anda yaşadığım bir duygu. Aslına bakacak olursan diğer erkeklerin tamamı rekabetin içerisinde bir bağ olmasa bile. Zaten kıskanmayan erkek gitsin oje sürsün far ruj falan sürsün.

0|0
    0|0
  • kız ya da erkek farketmez karşı cinsten dostu varsa eğer eşi iyi bakmıyor içi rahat etmiyor . hep bir şüphe tereddüt halinde oluyo insan . insanın yapısında olan bir şey değişmiyor

0|0
    0|0
  • Lavuk :)) Bunu açık açık söylemem ama belli ederim

0|0
    0|0
  • olabilir ama şu şekilde benide tanıştırı o arkadaşla emin olursam o gözle gördüğüne o zaman olabilir ;) ama kızın erkek arkadaşı olabilir ama erkek kankası olamaz bence :) kanka ayağı g.. ayağı bence;)

0|0
    0|0
  • bana ters bu işler hiç bir erkeğe güvenim yok benim

0|0
    0|0
  • medeni bi insanımdır onun çok yakın bi erkek arkadaşı benimde kız arkadaşım olabilr normal bişey bu

0|0
    0|1
Yükleniyor...