Kenan Sofuoğlu Fransa'da Şampiyonluğunu İlan Etti ne düşünüyorsunuz?

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası'nın Fransa'daki 11. ayağını 2. sırada bitirerek bitime bir yarış kala şampiyonluğunu ilan etti.
Kenan Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası'nda, bitime bir yarış kala şampiyonluğa ulaştı. Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası'nın Fransa'daki 11. ayağını 2. sırada bitirerek bitime bir yarış kala şampiyonluğunu ilan etti.

Kenanoğlu'nun 4. kez şampiyon oldu
Kenan Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası'nın Fransa’da düzenlenen sezonun 11. ayağında 2. oldu ve şampiyonanın bitmesine bir yarış kala şampiyonluğunu ilan etti.

Siz ne düşünüyorsunuz bu bizim için milli gurur ama kimse şu an ne olduğunu bile bilmiyor :(
Oğlu için kazanmak istiyordu Allah yardımcısı oldu kazandı kutluyoruz.
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• helal olsun derim türkler gerçekten sporda çok başarılı onu tebrik etmek lazım

0|1
    0|0
    • Ancak gel gelelim 5 şampiyonluğu bulunan kenan sofuoğlunun bir tane sponsoru yok Türkiye'den, değer vermiyorlar sporculara ülkemiz.

• evet öyle bende anlamıyorum zaten türkiyenin amacı ne oldu? dimi

• Şu an bence hatta daha 1. şampiyonluğunda bile sponsor yağmuruna tutulması lazımdı adam 5. şampiyonluğunu aldı tık yok demek ki burada sporcuda olmayacan bireysel başarı için ama kenan sofuoğlunu sonuna kadar destekliyorum adam onca şeyden sonra hala Türk bayrağını sallayabiliyorsa ülkesine sadık bir insanı kaçırmamak onu sahiplenmek lazım.

Erkekler Ne Diyor 2

• Haber siteleri gibisin. Konu detayı yerine özeti 4-5 kere tekrarlayıp duruyorsun

0|1
    0|0
    • Abi sevindim ne yapayım ya valla detayı hiç aklıma getiremedim bir Kenan Sofuoğlu hayranı olarak direkt sevincimi paylaşayım dedim :)

• Kaybettiği oğlu için uğraştı kazandı
    Helal olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...