Bir arkadaşımın doğum gününü kutlamak için ona hediye alacam yanlış anlarmı alayımmı onla samimi değiliz

bir erkek arkadaşımın sevgilim değil kendisi doğum gününü kutlamak için ona hediye alacam yanlış anlarmı alayımmı onla samimide değiliz onun için merak ediyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• o halde konuyu flört degilde diger bölgesine acsaydin keske

neden yanlis anlasin.arkadaslar hediyelesemezlermi.

yada onun senden hoslandigini filanmi düsünüyorsun?

0|0
    0|0
    • samimimi değiliz onla onun için bu bana niye hediye almış demesin

• bir erkek olarak o ne düşünür böyle bir durumda merak ettim sana samimi olmadığın bir kız hediye alsa ne düşünürsün

• sasiririm acikcasi.hosumada gider. iyi bir dostlugun baslangici olabilir.

Erkekler Ne Diyor 8

• samimi değilsen niye alıyosun ?

0|0
    0|0
  • Neden yanlis anlasin diyenler size soruyorum neden anlamasin? Evet kesinlikle ortada yanlis anlasilcak bi durum yok ama o adam o hediyeyi alinca bu kiz benden hoslaniyor mu demeyecek mi? Bence diyecek. Bosuna kasma bence sen de zaten samimi degilmisin. Öyle bi niyetin de yoksa niye kasiyosun ki hediye falan?

0|0
    0|0
    • alsam çokmu kötü olur kararsız kaldım

• Hayir canim niye kötü olsun ortada kötü bi durum yok icinden geldiyse bekleme bile. Ama ben ne gerek var manasında demistim. Kendini yorduguna degmez anlaminda :)

• yanlış anlamaz . eğer teklif etse bile düzgünce red edersin .

0|0
    0|0
  • her erkek yanlış anlar :) ben yanlış anlamayayım yanlış anlamayayım dedim 5yıllık kız arkadaşımdı sonunda sevgili olduk :)

0|0
    0|0
    • alsam çokmu kötü olur kararsız kaldım

• al bence çok şirin olur.. sende bişeyler vardır azda olsa bunu kendine itiraf et:) o yüzden al bence sevinir.. bişeylerde bekliyordur bence..

• Yanlıs anlar yüzde 90 ama güzel kullanabileceği birşey al :)

0|0
    0|0
  • HOŞUNA GİDER AL BENCE

0|0
    0|0
  • al ne dicek ya memnun bile olur mutlu günde yanlız bırakmadığına

0|0
    0|0
  • al tabi niye yanlış anlasın

0|0
    0|0
    • alacağım kişi erkek ve samimi değiliz onla bu bana niye hediye alıyor diye demesin

Kızlar Ne Diyor 1

• isteyen yanlış anlar :D istemeyen anlamaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...