Ne olacak benim bu halim:(((

liseden mezun olduktan sonra sınavlara ggirdim kazanamadım olmadı kendi memlektimde yazdım yine olmadı baska memleketlerde olabiliyordu yazacaktım ailemin tutuculugu ve maddi imkansızlıklar yüzünden gidemedim okuyamadım aslında hata bendeydi cok calişmadım salladım boşladım şu anda cezasını cekiyorum fazlasiyla... nerden baslasam bilmiyorum hayatımda o kadar sansızlıklar olduki kanser oldum bunu atlattım şu anda hala ilac kullaniyorum ilactan dolayı kilo aldım veremiyorum kimse deger vermiyor ailem akrabalarım akrabalardan benim yasitlarım zayif kızlar bana hava atiyor bunlardan biride kuzenim üniversiteli babası zengin her daim kızlarının yanındalar zayif güzel vucudu var beraber disarı cıksam millet ona bakiyor yanında mal gibi duruyorum ben :( ailede herkes ona deger veriyor seviyor ne yapsalar destek veriyolar manevi yönde ama ben ne yapmak istesem sen hastasın sen basaramazsın senin paran yok gibi cümleler kuruluyor hevesim kırılıyor ve ben bu hayattan cok ama cok sıkıldım beni seven deger veren kimse yok kendimi eve tıktım kimseyle konusmuyroum canlı degilim gözlerimin içi gülmüyor :((( canıma kıyıcam o olacak

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ah canım ya:):) bence kafana bunları hıc takmamalısın.. sımdı dıceksın takmadan da olmuyorkı dıye.. daha yasın kucuk oldugu ııcn senın duygularını anlıyabılıyorum. Bır zamanlar bende oyleydım.. hıc kımse bana deger vermıyormu? ne olucak benım halım der dururdum..yapacagın sey asla pesetmemek.. unıversıteyımı kazanamadım hıc onemlı deıl.. senın yerınde olsam onlısans kpss sınavlarına gırer adam gıbı atanır ıs guc sabıhı olurum.. kılo hele hıc sorun deıl..verırısın.. doktora gıder bır dıyetle azım ve kararlıkla bunuda basarırsın.. hayat o kadar kısakı senın yerınde olmak ısteyen o kadar kısı varkı.. mutlu olamaya ıhtıyacın var ama bunu ortam kendılıgınden yaratmıcak sen kendın yaratıcaksın.. mutluluk ellerınde cunku.. ancak ıstersen bu sorunların hepsını gormıceksın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok be kardeşim herkesin hayatı kendine dir başkalarını kendine rakip görme elbet düzelir hiç bir şey aynı kalmaz elbet intihar doğru değil sorunu çözmez öbür tarafı berbatedersin bak bir hastalığı yenmişsin sıra o beynindeki hastalığı yenmekte böyle düşünme bol c vitamini al zayıflarsın o detoks yapar ama sürekli c vitaminli beslen 2 saat te okside olur c vitamini iki saat arayla alırsan vücud ta stabil durur hem anti oksidan dır unutma

0|0
    0|0
  • kanserden kurtulmuş birinin bu tip şeyleri sorun etmesi bana pek tutarlı gelmedi

0|0
    0|0
    • ne gibi ?

• hakkımda kimin ne düşündüğü hiç umrumda olmadı bu zamana kadar sana da tavsiye ederim

• öyle laf ediyolarki dayanamiyorum

• okul okumayı aşırı abartıyorsunuz, ben de bu abartılar yüzünden hiç sevemedim okulu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen o kuzenini boşver. Ne salak kızmış be. Tabiikide başarabilirsin bu dünyada başarılı insanlar hep çok zorluklar yaşamış ve bu zorluklara rağmen ayakta kalabilmişler. Sende kendini öyle gör. Başarabileceğine inan. Kendine hedef koy ve kimsenin seni eleştirmesine bakma. Sende bu potansiyeli gördüm başarabilirsin :)

0|0
    0|0
  • ailende problem sende de var açıköğretim oku hala okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • aöf okumayı dene

0|0
    0|0
  • off aşkım benim kötü durumlar geçiriyorsun ama sana tavsiye verebilirim

bak canım bölümün ne bilmiyorum ama çok çok çok çalış geceni gündüzüne kat ders çalış yoksa kurtuluşun olmaz. sonra sınava gir paşa paşa al notunu ailenin yüzüne çarp.! sonra zaten sen inş derece yaparsan sana aylık 1000-1500 tl burs gelir onlada paşalar gibi yaşarsın. bir de ibadetini eksiltme her gün düzenli olarak ibadetini yap eğer evde sıkılıyorsan bir tane fetullahcılardan abla evine kapak at :D ohh miss haftada 2 gün orda kal hem kafan rahat olur hem de üniversitede onlar sana ev ayarlarlar fıstıklar gibi geçinirsin üniversiteye gelincede spor salonuna yazılır zayıflarsın sonra mesleğini alır memleketine gidince de kuzeninin bi tarafına diplomayı sokarsın allah sana zihin açıklıığ versin bak çok çok çalış yoksa kurtuluşun olmaz.

0|0
    0|0
    • benim bunları yapacak umudum yokki :((

• zaten bunları yapman için umudun gerekmiyor bu acılardan kurtulmak için başka çaren yok sen üniversiteyi kazandığında umudun filizlenecek sen sadece ço çok çalış derecee yap bak o zaman nasıl oluyormuş emin ol :) güven bana

• :(

Yükleniyor...