En yakın arkadaşınızın sewgilisine aşık olsanız

En yakın arkadaşınızın sewgilisine aşık olsanız , ve Oda size karsı biseyler hissettiğini belli etse ne yapardınız ? ' Arkadasınızı silermiydinz ? Yoksa Herseye rağmen red edip asik olduğunuz kisiyi unuturmydunuz ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• sen asık masık degılsın her zaman soylerım kızlar bırbırını kıskanır dıye butun ılgının ustunuzde olmasını ıstersınız...arkadasım en yakın arkadasının sevgılısıde sana asık masık degıl ıstedıgını alıp kacıcak neden sana yaklasıyor farkında degılmısın.ilişkiye baslasanız o cocukla cınsellık ustune olur.baska bır sey olursa kafamı keser koyarım suraya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşımı öyle bir duruma atmam .arkadaşımada yanlış yapmam . o sevgidende hayır gelmez zaten . başkası üzülürken mutlu olamassınız .

0|0
    0|0
  • topluma bak ya. yakın arkadaşının sevgilisine aşık oluyor. yazık ki ne yazık. sevgilisi olan hiçbir kimseye aşık olunmaz.

0|0
    0|0
  • asla öyle bişey düşünmem şerefsizliktir ben düşünmem karşıdakide ne düşünürse düşünsün benim umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Karakteri zayıf insanların ne yazıkki düştüğü bir durum çok yazık oysa bu aşk değil ihanet.

0|0
    0|0
  • bu ne zor sorudur ya.düşününce bile adamın içi daralıyor.Allahım sen koru böylesinden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaslik derecene bagli cok asiri yakin degilse olabilir. Ama senin yerinde olsam yapmam cunku ilerde bir sey olursa cok vicdan azabi cekersin hem arkadasindan olmus olursun hem cocuktan bakarsin cocuk sana umit veriyodur cocukla konusursun sonra satar seni ben konusmadim o yazdi diye sende ayni durumda olabilirdin empati kur. Ve soylede bir laf var yuva yikanin yuvasi olmaz karar senin.

0|0
    0|0
  • aşk hemen bulunabilen birşey değil git peşinden

0|0
    0|1
    • ozaman senin sevgilinide bir gün inşllah en yakın arkadasın tav eder ve o en yakın arkadasın sevgilinin peşinden gider ve sana şu sözleri söylemek kalır `` aşk hemen bulunabilen birşey değil git peşinden :))``

• evet aynen öyle. ona iş atıyorsa hemen gitmeli zaten :)

• aşkımdan ölsemde unuturdum.

0|1
    0|0
  • Eğer harbiden arkadaşımsa benim için çok değerliyse aşkımı siler atardımm

0|0
    0|0
Yükleniyor...