Kapat

Jason Statham'ın yeni filmi hakkında düşünceleriniz neler?

Yarın arkadaşımla sinemaya gidicez jason statham'ın yeni filmi olan parker'a gitmeyi düşünüyoruz aranızda izleyenler varsa film hakkındaki yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok memnun olurum

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aksiyon filmi seviyorsanız ve biraz abartıyı da makul görüyorsanız Statham filmleri izlenebilir... Ancak sevgiliyle gidilecek film bu mudur? İşte ondan emin değilim...

1|0
    0|0
    • neden

• Öyleyse gidin :)

• :) film hakkında iyi yorumlar var büyük ihtimal ona gidicez

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben şahsen film arşivimi çok kabarık olan biriyim 4-5 binden fazla arşivim var hergün araştırmalarını da yaparım epey film izlerim. Bu film yani parker jason statham ın en iyi filmlerinden biridir. Şiddetle tavsiye ederim sana bu konuda.

1|0
    0|0
  • stathamın genellikle filmleri şöyledir. kendi halinde biridir. birileri onu kızdırır. o da gider adamların hepsini döver. bu arada bir kızla tanışır onla yatar. ve film biter. son izlediğm 5 filmi böyle. gerisini sen düşün.

1|0
    0|1
    • :) güzel bir bakış açısı

• yarın erkek arkadaşımın doğum günü beraber sinemaya gidelim dedik cumaya ertelemek istemiyoruz

• haa tamam o zaman. yine de farklı sinema salonlarına bakın bi de dediğim gibi fragmanalra bakın. olmaz gidin nolcak. her erkek dayak izlemekten hoşlanır ;)

• jason abartı bir adam gitmeye değmez

1|0
    0|0
  • Aksiyon fimllerinin kralı Jason Statham'dan çıkar.Bir de Jennifer Lopez gibi bir güzellik varken, o film izlenmez mi..

1|0
    0|0
  • nekadar sosyal ve kültürlüsünüz hayran kaldım

1|0
    1|1
    • nedir bu insanları ezme çabası siz mükemmelmisiniz de

• üstüne birde delisiniz anlaşıldı

• hayır biraz melenkoligim okadar. link

• bütün filmleri harika parker filmi başlarda sıkıcı sonradan sarıyor

0|0
    0|0
  • Nasıl bir filmdir izlemedim ama pişman olmayacağın kesin.

0|0
    0|0
  • Jason statham ı görünce azıyorsunuz tabii.Sizin aksiyonda gözünüz yok.Maço erkek sevenler sizi

0|1
    1|0
    • terbiyesizliğin lüzumu yok

• öyle gizliye böyle gizli.Napalım kardeş?

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• İlk kısmı çok sıkıcı ama 2. kısımda güzle oluyor Jennifer oynamasa daha iyiymiş ama Jason için gidilicek film

1|0
    0|0
  • daha güzel bir film bekliyordum statham filmlerini sıraya koyarasam eğer bu film sonlarda olur özellikle filmin ortaları bı haylı sıkıldım ama yınede seyredılmıyecek kadar kotude değil 6/10

0|0
    0|0
  • Sonsuza kadar mutlu yaşadılar.

1|0
    0|0
  • deli misin resmen spoiler istiyorsun

hicbirsey bilmeden gitsen en iyisi

0|0
    1|1
Yükleniyor...