Jason Statham'ın yeni filmi hakkında düşünceleriniz neler?

Yarın arkadaşımla sinemaya gidicez jason statham'ın yeni filmi olan parker'a gitmeyi düşünüyoruz aranızda izleyenler varsa film hakkındaki yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok memnun olurum

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aksiyon filmi seviyorsanız ve biraz abartıyı da makul görüyorsanız Statham filmleri izlenebilir... Ancak sevgiliyle gidilecek film bu mudur? İşte ondan emin değilim...

1|0
    0|0
    • neden

• Öyleyse gidin :)

• :) film hakkında iyi yorumlar var büyük ihtimal ona gidicez

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben şahsen film arşivimi çok kabarık olan biriyim 4-5 binden fazla arşivim var hergün araştırmalarını da yaparım epey film izlerim. Bu film yani parker jason statham ın en iyi filmlerinden biridir. Şiddetle tavsiye ederim sana bu konuda.

1|0
    0|0
  • stathamın genellikle filmleri şöyledir. kendi halinde biridir. birileri onu kızdırır. o da gider adamların hepsini döver. bu arada bir kızla tanışır onla yatar. ve film biter. son izlediğm 5 filmi böyle. gerisini sen düşün.

1|0
    0|1
    • :) güzel bir bakış açısı

• yarın erkek arkadaşımın doğum günü beraber sinemaya gidelim dedik cumaya ertelemek istemiyoruz

• haa tamam o zaman. yine de farklı sinema salonlarına bakın bi de dediğim gibi fragmanalra bakın. olmaz gidin nolcak. her erkek dayak izlemekten hoşlanır ;)

• jason abartı bir adam gitmeye değmez

1|0
    0|0
  • Aksiyon fimllerinin kralı Jason Statham'dan çıkar.Bir de Jennifer Lopez gibi bir güzellik varken, o film izlenmez mi..

1|0
    0|0
  • nekadar sosyal ve kültürlüsünüz hayran kaldım

1|0
    1|1
    • nedir bu insanları ezme çabası siz mükemmelmisiniz de

• üstüne birde delisiniz anlaşıldı

• hayır biraz melenkoligim okadar. link

• bütün filmleri harika parker filmi başlarda sıkıcı sonradan sarıyor

0|0
    0|0
  • Nasıl bir filmdir izlemedim ama pişman olmayacağın kesin.

0|0
    0|0
  • Jason statham ı görünce azıyorsunuz tabii.Sizin aksiyonda gözünüz yok.Maço erkek sevenler sizi

0|1
    1|0
    • terbiyesizliğin lüzumu yok

• öyle gizliye böyle gizli.Napalım kardeş?

Kızlar Ne Diyor 4

• İlk kısmı çok sıkıcı ama 2. kısımda güzle oluyor Jennifer oynamasa daha iyiymiş ama Jason için gidilicek film

1|0
    0|0
  • daha güzel bir film bekliyordum statham filmlerini sıraya koyarasam eğer bu film sonlarda olur özellikle filmin ortaları bı haylı sıkıldım ama yınede seyredılmıyecek kadar kotude değil 6/10

0|0
    0|0
  • Sonsuza kadar mutlu yaşadılar.

1|0
    0|0
  • deli misin resmen spoiler istiyorsun

hicbirsey bilmeden gitsen en iyisi

0|0
    1|1
Yükleniyor...