İlkokul Zamanlarını Yad Edelim...

O zamanları şöyle bir düşünüp de aklınıza neler geliyor ? İyi ya da kötü bir yad edelim mi ? Mesela öğretmene soru soran kişi artistlik yapmak için tahtaya çıkar da sorusunu tahtada göstererek sorardı ve öğretmeni orada dinlerdi. O zamanlar öyle soru soran öğrenciye çalışkan gözüyle bakılırdı. Bugün yaşadığım bir olayadan dolayı bu aklıma geldi. :|

Sizin akıllarınıza gelen şeyler nelerdir efendim ?

Not : Argo olmamasını istirham ederim...

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Dersteyiz bi gün öğretmen Goetheden bahsediyordu ben de küçüğüm böyle şebelek bişeyim. Neyse ben öğretmen Goethe dedikçe kıkır kıkır gülüyorum derken öğretmen bir sinirlendi elindeki dergiyi bana fırlattı ve ''Adamın adı göte de olur ali de veli de ne gülüyon dedi''.O gün bugündür gülemiyorum desem yalan olur :)) Ayrıca siz siz olun Goethe ile ilgili parçaları çocuklara okumayın :D Benim çok anım var böyle iki okul değiştirdim sınıftan falan atarlardı beni ama lisede inek ve başarılıydım ilkokulda fırlamaydım :D Dayak ve parayla uslandım :)) Paradan kastım ailem benim için masraf yapıyor çalışmam gerek düşüncesidir saygılar..

0|2
    0|0
    • Güldüm. :)

• Yİne insaflıymış ben olsam tahta kalemiyle kafanı yarardım .:)))

• Tesekkurler :))

Kızlar Ne Diyor 10

• Ders aralarında kızlar toplaşır ve erkekleri döverdik.En sevdiğim şey tekme atmaktı,nereye olduğunu tahmin ediverirsiniz.(Not önemle dikkate alınmıştır.)

Çalışkan bir öğrenci değildim ama ödevlerimi yapmaya özen gösterirdim zira çok iyi bir öğretmenim vardı.

0|1
    0|0
  • bizim kantinde 1 liraya lahmacun satılırdı sabahları onu alırdık çok tatlı gelirdi. Sonra bi keresinde forklör paramı hocaya vermeyip bütün sınıfa dondurma ısmarlamıştım. Uçak müzesine gezi vardı kuzenimle aynı okuldaydık o zamanlar gittik içinde de burger king vardı. Hepimize yemek yedirdi hoca orda annemle teyzemde bizi sıkı sıkı tembihlemişti sakın dondurma yemeyin diye. Biz kuzenimle dayanamadık yedik. Neyse akşam oldu eve gittik. Annem benim ağzımı kokladı kız sen dondurma yemişsin dedi bende saf salak itiraf ettim hemen ağlamaya başladım. Annem teyzemi aradı dedi bunlar dondurma yemiş başladı kuzenimde ağlamaya. Bizi susturmak için dondurma almışlardı. :) buda benim böyle bi anım konuyla alakası var mı bilmem ama yazmak istedim. :)

0|1
    0|0
  • Babam bana çok güzel çizgi film karakterli kalemler almıştı,sınıf arkadaşlarıma göstermiştim ama öyle hava atarak değildi,herkes çok beğenmişti,son bir gün bu kalemlerim kaybolmuştu.Bir arkadaş bu kalemleri kırılmış şekilde öğretmen masasında buldu,bu kız alıp kırmıştı anlayacağın.Çok üzülmüştüm,babamın hediyesiydi bana.Gözlerim doldu:(

0|1
    0|0
  • Müzik hocam aynı zamanda rehber hocamdı hiç üzülme sende berber olursun demişti bana karnem kötü gelince herkesde bayağı gülmüştü görürsün sen oğlum demiştim içimden çok ağlamıştım. He şimdi noldu keşke berber olaydım diyorum bazen.

0|1
    0|0
  • Okulun ilk günü okuldan kacmistim ogretmende pesimden kosup beni yakalamisti o geldi aklima xx

0|1
    0|0
  • Sıra arkadaşım okulun ilk günü kalemimi alıp vermemişti. Saçını çekerek zorla geri almıştım :D o geldi aklıma.

0|1
    0|0
  • ilk hatırladığım şey önümdeki kızın iki yandan at kuyruğu yapılmış saçı :D

0|1
    0|0
  • hiç konuşmaz resim yapardım

0|1
    0|0
  • Tipsiz bir kız olduğum aklıma gelir ilkokulda.. Niye ise hep ilkokul denilince aklıma bu gelir..

0|1
    0|0
  • İlk okulda, üst sınıfların kızlarına (eteğini kıvıranlara kaşor) derdik, döverdik :|

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bizim zamanımızda 5 yada 6 sayfa yazılı ödev verirlerdi ögretmenler hep ilk 2 sayfaya bakarlardı genelde,biz geri kalan sayfaları abarrtısız şöyle yazardık biz derken bizim gurup demek istedim,

nasdhsadhjksahdfkjhfkjdshjkdhsgjk

öyle sıkıcıydıki bu ödevler, bazen diger sayfalarada bakınca yakalandıgımız olurdu ve sonrasında dayak tabi :)))))) ama çok akıllı bir çocuktum bazı haylazlıkları çalışkanlıgımızla kapatırdık, ödev konusunda hep sıkıntı çıkarmama ragmen yazılı ve testlerd çok başarılıydım ve taktir yada teşekkür aldım hep:)))))

0|1
    0|0
Yükleniyor...