En yakın arkadaşımın eski sevgilisiyle çıkıyorum, ne yapmalıyım?

1 senedir çıkıyoruz. Ve de çok mutluyuz. Ama arkadaşımın sevgilisi olduğu için birazda olsa pişmanlık duyup vicdan azabı çekiyorum. Anneme de anlattım olayları bana kızdı haksızsın git konuş dedi. Gittim arkadaşımla konuştum ama sen onu seçtin o yüzden ben olmayacağım hayatında sana mutluluklar dedi. Biraz moraller im bozuk ama ayrılmak istemiyorum çünkü gerçekten birbirimizi seviyoruz ve sevgilimin eskiden arkadaşımı sevmediğini sırf çıkmak için çıktığını da biliyorum. ama annem ona güvenme fazla arkadaşınla çıkan sana bakan insandan hayır gelmez diyor ama ben yanlışını yakalamadım bugüne kadar. birbirimizi seviyoruz sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Annen de doğru söyleyebilir de arkadaşın arkadaşı ile ayrılmasına sen sebep olmadıysan sıkıntı yok. arada evlilik yok altı üstü takılmışlar 2-3 gün beraber. bunda mani yoktur. haa arkadaşın biraz daha olgun davranıp tamam senn onla çıkman sıkıntı değil ama ben ona dayanamam deseydi daha iyi olurdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende yaşadım en yakın arkadaşım değildi ama yakın arkadaşlarımdan biriydi , arkadaşımla bir anda konuşmayı kestik karşılıklı olarak ve haala konuşmuyoruz , ama hayatımdaki en güzel aşkı yaşamıştım o kızda karşılıklıydı hemde , şuan ayrıyız eski arkadaşım aklıma geliyo canım sıkılıyo :s

0|0
    0|0
    • işte bende bundan çok korkuyorum ya bizde olur da bir gün ayrılırsak sonra yaptıklarımdan pişman olursam diye

• doğru diyorsun. umarım biz öyle olmayız çünkü çok korkuyorum ayrılıcaz diye hemde seviyorum

• inşallah ayrılmazsınız

• Anneler babalar her zaman haklı olsaydı tarih hatalarla dolu olmazdı. Sen bu adamı seviyorsan sakın bırakma. Hatalı bir karar vermiş olabilirsin ama sonuçta bu senin kararın ve arkasında duramazsan haklılığını iddia edemezsin.

0|0
    0|0
  • çogu kız yapar bunu ama bi erkek yapsa ortalık savaş alanına dönerr :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• s.ktir et arkadaşı aşkına bak sen. arkadaş için değil sevdiğin adamı bırakmak küçük parmağını oynatmaya değmez 23 yıllık hayatımda birşey öğrendiysem budur. arkadaşlık kadar gelip geçici, koşulların ve çıkarların uyduğu sürece devam eden bir kavram olamaz.

0|0
    0|0
  • zor vede karışık bir Durum yanlışi en yakın arkadaşının eskide Olsa sevgilisiyle çıkmakta yapmışsın sonucunu bile bile çocukla aranda bozulmuş kızdan ayrılsanda eskisi gibi olmanız zor görünüyo akışına Bırak Bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...