Türkiye 2. si olmak nasıl sizce?

Ankara'da gerçekleştirilen Gazi Kupası Türkiye Sanda Wushu şampiyonasında ilimizi 8 kişiyle temsil ederek 3 bronz, 1 gümüş ve 2 altın madalya alıp, ilimizi Türkiye 3. sü yaptık. Şahsım olarak da büyükler grubunda Türkiye 2. si olup gümüş madalya aldım.
Sizce nasıl?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Kisaca klavye sampiyonu degilim diyen gence hayatta basarilar. Tebrikler :)

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Tebrik etmek duser bizede basarilarinizin devamini diliyor calismalarinizda iyi sanslar diliyoruz

0|1
    0|0
  • wushu kikboks aertı güreş gibi mi oluyor nası bir branş? bu arada tebrikler abi, bende judocuyum

0|0
    0|0
  • sıradan bir başarı bence sanda wushu değilde yaygın yapılan lisanslısı çok olan bir branş olsa kayda değer olurdu

0|0
    0|0
    • Boks ve kick boks sonrası gelir ve müsabakaları en fazla yapılanda Sanda Wushu şu an .

• :D şimdi anlamışsındır beni diye umuyorum kuvvetle muhtemel hepsyle bir günde dövüşüp hepsini nakavt edece adamlar vardır :D ne zaman yaygın oturmuş eğitmenleri iyi duruma gelmiş çok sayıda sporcusu olan bir branştan uluslar arası gerçek bir organizasyonda derece alırsan o zaman kendinle gurur duyarsın bende dövüşçüyüm hemen söyleyeyim hiç müsabık olmadım belki olsam seninki kadar bile başarı yakalayamam ama salonda sille tokat dövdüğüm çocukların benzeri başarıları oldu ben bile yeniyorsam diye düşünen bir adam olduğum için hiç önemsemiyorum böyle başarıları iddiada bulunmuyorum sana meydan okumuyorum sadece bakış açımı kendimce nedenleriyle anlatıyorum yolun başında olduğunuda hatırlatmış oldum

• Dövüş sporlarında başarı = çok çalışmak ve tekniktir.

• Tebrikler.

0|0
    0|0
  • neden birinci olmadın laan? der babalar :D

0|0
    0|0
  • Harunu yenebilecekmisin?

0|0
    0|0
  • hiç olmadım bilemicem :D

0|0
    0|0