Kalbinizin sesi mi ? Mantığınız sonucu mu?

Şu an da beni seven 2 kişi var ... bunlardan biri eski çıktığım çocuk ailem öğrenmişti ve ayrılmak zorunda kalmıştım , ama onu çok sevmiştim hani birinin varlığı yanınızda olmasa da kalbinizin en derinliklerinde , bir şarkı çaldığında , her an da hissedersiniz ya işte tam da öyle . yani çok farklı hayatıma biri gelse de gitse de o çocuk sadece o çocuk çıkmayacak gibi...Dİğeriyle de bir tesadüf sonucu tanıştım , Beklenilmedik bir şekilde ve sonra çıkmaya başladık 1 senedir de çıkıyoruz onu da seviyorum çünkü bana çok değer veriyor beni gerçekten sevdiğini bana bakışından bile anlayabiliyorum her zaman yanımda oluyor iyi günümde kötü günümde ama işte bu ama giriyor araya... önceki çıktığım çocuk unutulmayacak bir çocuk ve ben ona gerçekten aşığım o beni sevse de sevmese de hep sevceğim bir çocuk ama şu an kine bakıyorum onuda çok seviyorum ama onu da diğerni sevdiğim kadar seviyor muyum bilmiyorum... asıl aşık olduğum çocuk aklımdan çıkmıyor her an hayalimde yanımda hissediyorum ama o da çok uzakta bir yerde okuyor ve onu hiç görmedim ... belki saçma gelebilir insan görmediği birine nasıl aşık olur diyebilirsiniz ama inanın yaşamayan anlamıyor ... siz olsaydınız kalbinizin sesi olan ilk çıktığınız çocuğu mu yoksa mantığınızın gereğiyle 2. çocuğu mu tercih ederdidniz ?(çok acil)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• mantıklı bir soru başlığına mantıksızlık abidesi bir mesaj. birini severken başkasıyla çıkmak hiçbir dilde hoş karşılanmaz. ötekini unutmak için çıkmış olma ihtimalini göz önünde bulundurarak buradan aşırı bencil olduğun mesajını çıkarıyorum. kendi iyiliğin için insanları kullandığını görüyorum. ben senin yerinde olsam, ki iyi ki değilim, yerin olsam ikisini de rahat bırakırdım çünkü ikisini de haketmiyorsun. ayrıldığın çocuga dönsen de uzun surmez yine biter. ikinciye gelince sırf mantıklı diye çıkıyorsan acırım o çocuga.. dediğim gibi ikisini de rahat bırak.. belki olduğundan şüphe ettiğim kalbin bir gün gerçekten birisi için çarpar da insanların zamanını çalmaktan vazgeçersin.

0|0
    0|0
    • Hmmm öyle düşünmüyorum... birisini unutmak içinn çıkmadım bunu belirtiyim.Bencil olsaydım zaten ayrılmıştım öyle olamadığım için bitiremedim ... Ayrıca birini bırakıp diğeirne dönmek gibi bişeyde yapmıcam zaten ... sadece soruyorum hangisi diye ... sen soruyu anlayamamışsın

• kalbımı dınleyıpte uzulmedıgım zamanı hatrlamıyrm o yuzden mantık dıyorum

1|0
    0|0
  • O çocuğa bağlı kalabileceğin muamma. İkisinide tercih etmem. Ben her zaman şunu söylerim. Aşık olduğunuz kişiyle evlenin ama, aşıkken evlenmeyin.

0|0
    0|0
  • kalp sadece kan pompalıyo benim bildiğim

0|0
    0|0
  • nesgayfe ikisi bir arada

0|0
    0|0
  • aklım ile kalbim arasında ki bağı koparalı yıllar oldu...tabikide mantık...

0|0
    0|0
  • midemin tokluğu sırtımın pekliği kardeşim kardiyolojiye bağlamayın olayı hemen aşk dedğdin nedir ki

0|0
    0|0
    • aşk dediğin öyle bişey ki .. yaşmayan bilemz

Kızlar Ne Diyor 2

• mantıklı bir şekılde haraket etmelisin aşk geçici bir duygudur çok seversın aşık olursun sonra birşeyler Olur aşk biter bu sefer mantık girer devreye

0|0
    0|0
  • mantığımı çünkü o senin bi parçan...

0|0
    0|0
Yükleniyor...