Melo tükürdü mü tükürmedi mi ? değerlendirme ne derece doğru ?

melo tükürdü mü tükürmedi mi ? değerlendirme ne derece doğru ?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• gsli değlm ama doğruya doğru adam tükürmedi.

3|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• tükürdü gibi duruyor ama bilmem tükürdü mü tükürmedi mi ki bu bişeyi değiştirmez en büyük Fenerbahçe :P

0|1
    1|0
  • Melo tükürmez çok iyi çocuktur. <3

0|0
    0|1
  • Tükürdü tabiki resmen

0|0
    0|0
  • Sabahtan beri nedir bu muhabbet arkadaş bitmedi gitti yok neymiş tükürdü mü tükürmedi miymiş. Bi yürüyün gidin ya. Milletin tükürüğünden size ne !

0|1
    0|0
  • allah var tkürmedim diyor

3|3
    0|1
  • tükürmedi adam

3|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Dün en güzel açıklamayı Şansal Büyüka yaptı. Bu görüntüyü gösteren kamerada yağan yağmur yada kar her neyse en küçük halini bile görebiliyorken Melo'nun ağzından çıkan herhangi birşey gözükmüyor dedi. Oğuzhan'ın yüzünede yağmur yada kar gelmiş olabilir oda o Melo'nun hareketine dayanarak tükürdü zannetmiş olabilir. Melo 2 maç ceza alır olay kapanır düşüncesindeyim. Fakat Fatih Terim hemen affeder mi bilmiyorum.

2|2
    0|0
  • tükürmedi...değerlendirme yanlış ama normal karşılamak gerek.oğuzhan ve fernandes in çirkefliğinden kaynaklı ve yan hakemin uzaktan ağız hareketini görmesinden dolayı verilen bir karar.sıkıntı değil...hatice ye değil netice ye bakmak gerek olabilir böyle şeyler..burak ta ilk maçta kendini atmıştı.karşılıklı oldu ...

3|3
    0|0
  • Buyuk yemin etti

0|0
    0|0
  • tükürürmüş gibi yaptı sanki ama bu bile ceza yapmaması gerekirdi

0|0
    0|0
  • Tükürdü gibi gördüm.

0|1
    0|2
  • tükürdü.bir gs li olarak söylüyorum severim kendisini ama yeter.bu kadar yeter

0|1
    3|3
  • galatasaarylıyım :)) tükürdü şero 10 maç ceza almalı ibreti alem için :)

0|1
    3|3
  • tükürmese herkes aynı anda o tepkiyi verirmiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...