Didier Drogba resmi olarak Galatasaray'da düşünceleriniz nelerdir?

Ben resmi siteden açıklanmadan inanmak istemiyordum biraz önce resmi siteden de açıklandı; link sizler ne düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili?

• Çok faydalı olur
    12% (1)27% (3)21% (4)Oy Ver
  • Bu yaştan sonra bir şey olmaz
    12% (1)9% (1)11% (2)Oy Ver
  • Fenev zenci sever:D
    50% (4)55% (6)53% (10)Oy Ver
  • Psikolojik olarak 30cm. daha üste çıktık:D
    12% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Diğer(belirtiniz)
    14% (1)9% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• e-) bu takımın dadından yenmez bundan sonra ..hı bide fenev zenci sever kısmınada katılmadan edemiyorum :D

2|0
    0|0
  • Çok faydalı olur

2|0
    0|0
  • gsyi uçuracak

2|0
    0|0
  • süpper futbolcu

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öpüşgen Bekir dayanamaz, kesin öpmeye kalkar :D

2|2
    0|0
  • YILIN TRANSFERİ...

2|2
    0|0
  • Hayırlı uğurlu olsun.Parçala ASLAN'IM !diyorum başka da bişey demiyorum :D

2|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım galatasarayı bu transferden dolayı tebrik büyük bir futbolcu..işin diğer boyutuna gelirsek galatasaray bu kadar parayı nerden buluyor bunun sorgulanması gerekir karanlık işler var yine 2-3 seneye çıkar kokusu

0|0
    2|1
    • Son yılda gelirler 3 katına çıktı yeni stattan dolayı. Ayrıca Ünal başkan 20m dolar kredi çekmiş. Peki sen bir beşiktaşlı olarak Galatasaray'ın beşiktaş gibi olacağını düşünüyor musun? querasma simao almeida transferleri ve sonucun hüsran olması gibi?

• 20 m dolar krediyle 100 m dolarlık transfer yapılamaz bence ki bu iş stad geliriyle flan da olmaz.gs nin daha 2 sene öncesine kadar şu anki bjk gibi batma noktasında olduğunu hatırlarsak yapılan bu işler akla mantığa sığmıyor.

gs de bjk gibi bu tip günlük yaşı geçmiş transferlerle hiçbirşey olmayacağını anlayacak bana göre,porto gibi ajax gibi lyon gibi bir model oluşturulmadıkça başarı mümkün değil ama türkiye ligini 1-2 sene forse eder çünkü rakipler çok zayıf

• elde patlamaz umarım

0|2
    1|0
  • super super superrrrrrrrrrrr :)))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...