Çıkarcı arkadaşlarınız var mı?

Sadece işi düştüğü zaman aklına gelen arkadaşlarınız var mı?Yoksa öyle insanları yanınızda bulundurmaz mısınız?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• mahalleden bı arkadsm vardı gel cay ıcelım derdı 1 bardak ıcerdem bulasıkları yıkatırdı iş yaptırırdı kullanmayı cok severdı evlenmeden once borc ıstedı 60 lıra verdım 1 ay snra gerı verırım takı paralarınla dedı 1 sene gectı hala vermedı.. cıkarcı ınsan cok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Vardi.yol verdim:)

0|1
    0|0
    • nasıl yol veriliyo ? biraz tüyo verirmisin

• Ya aradi ilk zaman soguk.konustm.sonra aradifnda acmamaya basladm.bi sure devam.etti sonra avtm gene soguk konustm anladi oda.aramadi bi daha.aaptal olmasi lazim anlamamasi icin beni uzuodu sadece

• Çok var. İyi ki de varlar. Böylelerini gördükçe gerçek insanlara şükrediyor ve daha çok seviyorum. Çıkarcı olsalar da tebessümü eksik etmiyorum. Umduklarını bulamıyorlar nasıl olsa .

0|1
    0|0
  • her insanın kahpe bir arkadaşı kesinlikle vardır.

1|1
    0|0
  • Böyle olmayan kaç arkadaş vardır ki...

0|1
    0|0
  • Olmaz mı ya sınav dönemlerinde patlak veriyorlar.

0|1
    0|0
  • Kafanı çıkar ve sokağa bak bir sürü göreceksin malesef :)

1|1
    0|0
  • Kendimde yaptığım için kimseye mana bulmayayım en iyisi. :/

0|1
    0|0
  • Vardi bir ara artik yoklar.

1|1
    0|1
  • Onlar hep var ya :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gerçektende öylemidir bilmiyorum ama sanki bir çoğu menfaati için benimle arkadaşlık yaptığını düşündüğüm anlarım oluyor...

1|1
    0|0
  • Malesef hep olur onlar belki arada bizlerde öyleyizdir.

0|1
    0|0
  • Var ama kurtulamıyorum.

1|1
    0|0
  • Okulda ne zaman işi düşse ne zaman sigarası bitse hemen bende kendisine her seferinde nah alırsın desemde bıkmadan usanmadan ister

0|1
    0|0
  • normal arkadaşım yok :)

1|1
    0|0
  • evet öyle arkadaşlarım var malesef :(

0|1
    0|0
  • yok hiç olmadıda

0|1
    0|0
Yükleniyor...