Bu yaz yalnız tatil yapmak istiyorum, nasıl ayarlarım?

ailemede arkadaşlarımla dedim ikna ettim ama arkadaş markadaş yok. nasıl ayarlarım o durumu. yakın bir arkadaşımı söyledim onlarda tanıyorlar zamanı gelince o gelmiyor diyeceğim ama nasıl ayarlayacağım bilmiyorum. ne tarz bişey uydursam? başımın ağrımaması yalanımın çıkmaması lazım. yalnız tatil yapmak istiyorum . yanımda gelebilecek kimse yok şuan görünürlerde. orda bol bol yaz aşkları yapmak istiyorum. içmek eğlenmek tadını çıkartmak istiyorum.:))))

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bikiniler victoria's secret olsun. banada al. bende geliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yeni arkadaşlıklar bulabilirsin. kelebekler olympos ooh

0|0
    0|0
    • antalyaya değil bodruma gitcem:))

• antalyayı sevmiyorum ben:D

• Antalya dışında kalıyor be olimpos :p

kelebekler

bir de neydi adı kabak vadisi.. bi gidemedim oralara :(

• beraber cıktık yola ama ani bır durum oldu ve o arkadasın dönmek zorunda kaldı sende tek gıttın ıkı gun ıcınde gelecek kendısı ama gelemedı napalım kısmet ;))

1|0
    0|0
  • Demek yaz aşkları yapacaksın ha..

Bize bunu neden söylemedin neden yalan konuştun bana babama ve anneme..

Ben abin..

0|0
    0|0
  • bende gelirsem söylerim :))

0|0
    0|0
    • haha cıkk tanımadğımız insanları bu yolculuğumuzda bulunduramıyoruz maalesef :/:DDD

• onlar uyduruk bi siteden değil ortada olan insanlar olacak haha:D

• tamam işte bende gelirsem ortada olurum ya , söz siteden geldiğimi söylemem :)

• bizde tatil yapmak istiyoruz evde hep oturuyoz pijama terlik tuvalet :D hahaha güzel olur orman temiz hava mangal :D tek efkarlandım lan :D beraber gidek

0|0
    0|0
    • cık ben bodruma gidiyorum deniz kum güneş yapıyorum:/ sende evde otur pijama terlik tuvalet yap:/

• tamam beraber gidek. :D güzel olur biz burda donuyok :D pijamalar çorabın arasında :D geziyoz

Kızlar Ne Diyor 1

• ocak ayındayız kestane düşünün eldiven atkı bakın

0|0
    0|0
    • hahaha:D şimdiden yer ayırtacağım uygun fiyat için:)

Yükleniyor...