Transfer bombalari Gs geliyor...

Galatasaray transferde sınır tanimiyor hem Sneijder hemde Drogba yi transfer eden cimbom boyle giderse ortaligi yikar gecer sizin bu transferler hakkinda dusunceleriniz nelerdir?(AYRİCA BEN FB LİYİM BU FBNİN HALİ NEOLACAK ARKADASLAR BOYLE GİDERSE TAKİM BATAR?)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• burada gs ile ilgili sorulması gereken soru şudur :

daha iki sene önce , yardım için para toplanan bir kulüpte iki yılda ne oldu da astronomik ücretlerle futbolcu alabilir oldu ?

gs'ye bu değirmenin suyu nereden geliyor?

0|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayırlısı olsun. Gs'yi bu kadar sevmemim bir nedeni de 2miz de parayı abur cubur etmekde çok iyiyiz

0|0
    0|0
  • Fenerliler boşuna korkup titremesin,biz avrupayı titretmek için aldık onları.Yani siklet farkı var korkmayın,sizle değil avrupa takımlarıyla bizim işimiz

2|1
    0|0
  • avrupada ki futbolcular 30 dan sonra türkiyeyi liman gibi kullanıyor buraya sığınıyorlar drogba 25 yaşında olsa gs biraz zor getirirdi onu :D

0|1
    2|2
  • gelsin şampiyonlar kupası

2|2
    0|0
  • belhandanız geliyor

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tam şuan ntv spor son dakika gelişmesi olarak verdi.Galatasaray Drogbayla anlaşma imzalamış ve borsaya bildirmiş.Hayırlı olsun canım Galatasarayıma

3|2
    0|0
  • Drogbanın ölüsü 15 gol atar diye düşünüyorum. Sneijderi söylemeye gerek yok sanırım. Bir de bunun yanına verimli bir hamit verimli bir selçuk ekleyince takımın keyfinden geçilmez. En çok sıkıntımız olan bölge bence defansımızdır. Bir stoper alsaydık çok iyi olacaktı. Ancak bu transferlerle defansı forvette yapacağız anlaşılan:)

2|1
    0|0
  • fb nin hali aziz ce aykut gitmeden düzelmez :)) ama gs avrupayı titretmeye geliyor :) lig zaten bizim :))

2|1
    0|0
  • sneijder ve drogba transferlerinden sonra shalke 04 adını shalke 3.5 olarak değiştirmiş:)))

2|1
    0|0
  • Mutluyum Galatasarayli olarak iyiki başımızda Unal Aysal gıbı bır adam var. Fenerbahçede transfer şart bırde Aykut gıtmelı

0|0
    0|0
  • niye batsın ya sizin takımın kadrosuda iyi hem yapar fener bi transfer.

0|2
    0|0
  • geçen seneki beşiktaşa dönecek galatasasay

0|0
    1|3
Yükleniyor...