Arkadaşınızdan hoşlanıyorsunuz yada aşıksınız ne yaparsınız?

Diyelimki sohbetinizin iyi olduğu arkadaşınıza veya yakın arkadaşınızı çok beğeniyorsunuz yada daha ilerisi olarak ona aşıksınız ama o size o gözle hiç bakmayacağından eminsiniz diyelim. Onun size sevgili gözüyle bakmasını sağlamak için neler yaparsınız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kalp klabe karşıdır belkide oda aynı duygulardadır :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşlarıma karşı hissettiklerimden fazlasını hissetmem. ha, hissettim diyelim, açıklarım. bende kalmasın. tepkisiz mi kaldı ? olsun.. hiçbir şey yapmam. heves mi aşk mı tutku mu herneyse olan o şeyin geçip gitmesini beklerim. ısrarcı olamaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Cabuukk git ve acil :) Konus ya ne olacak ki dünyanin sonu degil sonucta. Söyleyi ver gitsin icinde tutma.Kaybedecek ne var ki, hic birsey...

0|0
    0|0
  • açılın bence. kabul etsin ya da etmesin bir şekilde onun dikkatini çekmiş olursunuz... içinizden geldiği gibi davranın.

0|1
    0|0
    • aradan baya zaman geçti ona açıkladıktan sonra yani.. sence aklında yer etmiş midir?

• ah nerde o günler :D

• yanlış anlaşılma olmasın, açıklama yapayım, açıldıktan sonra senden hoşlanmaya başlayacak anlamında söylemedim. bir yerlere gidebilmen açısından hoşlanma önemli...

bence çok da sorun etme, bir bakarsın ondan daha iyisini seversin o seni sever... zaman geçtikçe duygular da değişiklik olabilir. yeter ki sen bunu takıntı haline dönüştürme...

• hiç birşey yapmam o gözle bakmıyosa zorla güzellik olmaz aynı durum bana olsa ters yaparım yani ben anlayışlı olmak lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• samimiyetin dozunu arttırmaya çalışırım durumun farkına varacaktır illa bir tepki verecektir

1|0
    0|0
Yükleniyor...