Baylar sorum size ..sevdiğiniz muhteşem bi kadınla evlendiniz..bundan sonrasında nasıl bir hayat istersiniz?

hayal olmayacak şeyleri yazmanızı istemiyorum...hayal değil planlarınız yazın...karınızla arkadaşlarınızla ailenizle nasıl bir hayat istersiniz...karınız daima hayatınızın 1. sırasında mı olur?

baylar sorum size ..sevdiğiniz muhteşem bi kadınla evlendiniz..bundan sonrasında nasıl bir hayat istersiniz?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabi ki zaten sevdiğim benim hayatımda her zaman 1. plandadır.

Benim planım şu olur.

Hergün önünde diz çöker onu nasıl taparcasına sevdiğimi, ve sadakatimi nasıl samimi bir şekilde sunduğumu gösteriririm.

1 dediğini 2 etmem.

Bir başkasına özenmesini değil başkalarının ona her yönden özenmesini sağlarım.

0|0
    0|0
    • muhteşemsin...eminim oda senin önünde diz çöker...sevdiğin ama kavuşamadığın biri mi var?

• Allah rahmet etsin..sanada sabır versin..cennette seni bekliyodur...kaç yıl beraber olabildin? mutlumuydun?

• :) onu 1 kere gördüm daha sonra hiç göremeyeceğimi anlayınca onun okumasının muhtemel olduğu okulların önünde onu arayarak 3 yıl geçirdim. daha sonra onu bulup içimdekileri söyledim başlamıştık rüya gibiydi gece yatarken en son düşündüğüm şey "o" sabah uyandığımda aklıma gelen ilk şey yine "o"ydu. 2 yıllık bi rüya gibi bi beraberliğimiz oldu. inanılmaz derecede mutluydum... allah herkese nasip etsin böyle bi aşkı. ama artık aklımda sadece güzel ve acı bi anıdır...

• Muhteşem kadın yok bacı.. Eksik teorileri yazıp yazıp kalori yaktırmayın adama.. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...