Kapat

Karma dövüş sanatı mı Wing Tsun mu?

Bu iki sporlar ilgili bilgisi olan arkadaşlar? Bunlardan hangisini yapmalıyım? Boyum 1.70 55 kiloyum. şimdi 22 yaşındayım. Kendimi geç kalmış gibi hissediyorum aslında :( Gebze yakınlarında bunların eğitimini veren bildiğiniz yer var mı? Gebzede calisiyorum yabanciyim. santiye ortaminda calisabilecegim bir spor varsa daha iyi olur. Son 1-2 senedr cok calsmk istiyorum ama surekki farkki sehirlerde oldugum icin firsat bulamiyorum. kafa dengi arkadasim da yok

0|0
0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Karma dövüş sanatı tabiki, karma dövüş sanatı wing tsunguda içine alır zaten :) yanında boks aikido güreş kicboks karate gibi dövüş sanatlarıda vardır ama bunlardan öte bir sorun şu ki sana karma dövüşü öğretebilecek iyi bir hocayı bulabilmektir.

0|0
    0|0
    • Ben surekli farkli sehirlere gdyrm insaatta calsyrm. şu an gebzedeyim birkac ay birdaym zor ama biyerdn baslamak istyrm. Bana o. erebilegn brseyler vr mi ya da nasil bir yol izlemeliyim?

• Bence önce boksla başla altyapıyı hazırla sonra kickboksa git. Ama en iyisi güreştir :)

• mma için İstanbul ve ankarada çok iyi hocalar var, tabi gebzeyi bilemem... ilersi için hazırlık olrak boks artı güreş yapmalısın, hemen başla

Yükleniyor...