Karma dövüş sanatı mı Wing Tsun mu?

Bu iki sporlar ilgili bilgisi olan arkadaşlar? Bunlardan hangisini yapmalıyım? Boyum 1.70 55 kiloyum. şimdi 22 yaşındayım. Kendimi geç kalmış gibi hissediyorum aslında :( Gebze yakınlarında bunların eğitimini veren bildiğiniz yer var mı? Gebzede calisiyorum yabanciyim. santiye ortaminda calisabilecegim bir spor varsa daha iyi olur. Son 1-2 senedr cok calsmk istiyorum ama surekki farkki sehirlerde oldugum icin firsat bulamiyorum. kafa dengi arkadasim da yok

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Karma dövüş sanatı tabiki, karma dövüş sanatı wing tsunguda içine alır zaten :) yanında boks aikido güreş kicboks karate gibi dövüş sanatlarıda vardır ama bunlardan öte bir sorun şu ki sana karma dövüşü öğretebilecek iyi bir hocayı bulabilmektir.

0|0
    0|0
    • Ben surekli farkli sehirlere gdyrm insaatta calsyrm. şu an gebzedeyim birkac ay birdaym zor ama biyerdn baslamak istyrm. Bana o. erebilegn brseyler vr mi ya da nasil bir yol izlemeliyim?

• Bence önce boksla başla altyapıyı hazırla sonra kickboksa git. Ama en iyisi güreştir :)

• mma için İstanbul ve ankarada çok iyi hocalar var, tabi gebzeyi bilemem... ilersi için hazırlık olrak boks artı güreş yapmalısın, hemen başla

Yükleniyor...