Erkekler sorum size..çok sevdiğiniz kadın varsa hayatınızda..erkek arkadaşlara ihtiyaç duyarmısınız?

sevdiğiniz kadın yanınızda ..güzel, tatlı, neşeli, muhabbeti zekası o biçim, eğlenceli vb...

merak ettiğim diğer başka insanlara ihtiyaç duyarmısınız? diğer erkeklere , ortamlara?yoksa hayatınızda ki tek kişinin kadınınız olması da yeter mi?

Güncellemeler:
ama sana bişe söylim mi arkadaş dediğin senin üzüntünü gerçek anlamda paylaşmaz...zor gününde yanında olmaz ..derdini bir süre çeker..vee çoğu kez kıskançlık arkandan oyun oynama yapar..senin sevincini bir arakadaş paylaşmaz...

örneğin kariyer yapsan çoğu arkadaşın kıskanır

veya yeni bir araba alsan kıskanır

kısacası bulunabilecek en iyi arkadaş..iyi gününde yeme içmeye hahahiye gelen ama arkandan iş çevirmeyendir...

çoğu seni kıskanır ve arkandan iş çevirir.
okul bittimi vb..yollar ayrılır bir iki yıl sonrada arkadaşınla görüşmessin bile

ama seni seven kız seni kendisi olarak görür...yani misal sevdiğim adam=ben

yanlızlık arkadaşsızlık değildir...şimdi sokağa çıksam yoldan birini çevirsem arkadaş olurum..1 ay sonrada muhabbet o biçim olur

yanlızlık nedir biliyomusun? bana ikinci bir ben olmayışıdır

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• bence sosyal hayatta erkek arkadaşın yeri başka.. her şeyimiz kız mı yani ben karşıyım sevgili yapınca eski erkek arkadaşını unutan erkek arkadaşlarıma satıyolar sinir oluyorum...sonuçta onunla paylaşamadığın konuşamadığın erkek erkeğe muhabbet istediğin şeyler de var...bence onunda kız grubu olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Diğer arkadaşlarımdan soyutlanmamı gerektirecek bir durum değil, hayatımda sevdiğim bir kadın olması.

0|0
    0|0
  • Her insan arkadaşlara ihtiyaç duyar. Çünkü hepsinin yeri ayrıdır. Hiçbiri bir diğerinin yerini tutmaz. dolayısyla böyle bir değerlendirme yapmak veya ayrım yapmak yanlış olur diye düşünüyorum. Çünkü bir elma+armut=her zaman elma+armut tur.

0|0
    0|0
  • Bir uçak tek kanat ile İstanbul-New York arasında uçabilir mi gibisinden bir soru olmuş bu. Erkek arkadaşla konuşulacak şeyler farklı, kız arkadaşla konuşulacaklar farklı. Bir elmanın iki yarısıdır bunlar. İstisnalar mutlaka vardır ama genel itibariyle durum böyle.

0|0
    0|0
  • erkek çalışmasın o zaman senınde erkegınden başka kımse olmasın hayatında evde açlıktan ölün :D senın nasıl arkadaşın komşun çevren oluyorsa onunda iş arkadaşı vs. olacaktır tabıkı böyle bır hayat var mı yaa köle mı alıyorsunuz eş mi

0|1
    0|0
  • arkadaş derdını dınler sıkıntında maddi manevi en ıyı destegı verır başarını senınle kutlar kadın dırdırından bıkınca yanında huzur bulursun vs.vs :D

0|0
    0|0
    • arkadaş kıskanır...budur..sen daha güzl bi hatunla evlen bide üzerine kariyer yap bakalım...o zaman arkadaşı gör...ha yüzüne gülerler ama:((

• çevremdeki kızlardan...yanlış anlama eskiden böyle değildim...herkesi iyi düşünürdüm..ama 2 yıl boyunca ayağımı kaydırmak için oyun yapınca bana ..3. yılda artık fark ettim...

yani deslerim iyi, güzelim, sevilen biriyim, erkekler de bana saygı duyar ve sever, kimse bana yanlış yaklaşmaz evlenme teklifi ile gelirler

çekemediler...sevdiğim adamı benden soğutmaya uzak tutmaya çalıştılar..ama olmadı Allaha şükür

• tabıkı hayatta boyle ınsanlarda var ama herkesı bır tutarsan senın ıcınde baskası boyle dusunur

sen eşini eşin senı sevıp saygı duyduktan sonra kımse ayıramaz aranızı bozamaz cevrenıze dıkkat etmekte sızın elınızde

• :) böyle bir kadın var mı ?

0|1
    0|0
  • Kizdan kiza degisir eger ben onun yaninda cok mutluysam sikilmiosam olabilir ama aksi takdirde arkadaslarimda daha rahat olurum ve kafa dagitirim

0|0
    0|0
  • tabi canım erkekle yaptığın her muhabbeti yapamazsın ki. kadının yeride biryere kadar

0|1
    0|0
  • Erkek arkadaşın yeri ayrıdır.Bir ara dostum kızı sevmedi diye ayrılmışlığım vardır.

Sıralama şöyledir;

Ailem-Dostum

sevgilim

arkadaşlarım

0|0
    0|0
    • lütfen güncellemeyi okur musun?

tamam aile 1 sıradır

ama zaten evlensen karında senin ailen olacak

dost ne ya?

• ikisinin yeri de farklı yerlerini bilmeliler yoksa ikiside hayatımdan yok olur gider.fazla sorun istemem hayatımda.

0|0
    0|0
  • Erkekler ara sıra erkek arkadaşlarına ihtiyaç duyar. Normal karşılamak lazım.

0|0
    0|0
  • bu dediğin iyi bişey değil hepsinin yeri farklıdır.

0|1
    0|0
  • tabiki ihtiyaç duyarım

0|0
    0|0
  • duyarız evet.

0|0
    0|0
  • Yeterli oluyormuş.

0|0
    0|0
    • kendin den mi biliyosun?

• yani benim gibi mi? takıldığm zaman geçirdiğim insan çok...ama dost yok bende? sende mi öylesin yani sosyalsin..ama sıkılık yok?

• aradığı herkese nağbeeer karşşiiimmmm diyen insanlardan aynı lafları duymak pek bi sıcaklık vermiyor bir yerden sonra :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiiki ihtiyaç duyarım sevgilisiz hayat çekilebilir ama arkadaşşız çok kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...