Body e başladım ama çok zorlanıyorum ağırlık kaldırırken kollarım kopacakmış gibi hissediyorum?

Geçen hafta body e başladım şınav çekiyorum mekik çekiyorum çok zorlanıyorum hele ağırlık kaldırıken kolum kopacak gibi hissediyorum size vücudumu tarif edecek olursam benim kollar bacaklar ipince hele bir bileğim var incecik ben de kas da yok ama yağ göbek de yok kız gibi incecik vücudum var body salonunda yanımdaki adamlara bakıyorum kaç kiloluk halterleri kaldırıyolar.. yani nasıl zorlanmadan acı çekmeden body yapabilirim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış çalışıyorsun demek ki.. İlk 3 ay kesinlikle kendini zorlamadan sadece kaldırabileceğin ağırlıkta çalışmalısın. Ağırlığı vücut kendisi istiyor zaten çok hafif geldiğinde artır.

Etrafındakilere bakıp bende ağır kaldırıcam dersen doğru hareketlerle kaslarını çalıştırmış olmazsın ve gelişemezsin. Vücudu geliştiren ağırlık değil doğru harekettir ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Moral bozmadan calismaya ve iyi beslenmeye devam, bigun sendr oyle olabilirsin.. Birazcik zorlanabilirsin ama cok agir geliyosa yuk hafifletmeyi dene..

0|1
    0|0
    • saol dostum umutlandırdığın için

• Onemli degil dostum herkes iyi kotu bir yerlerden basliyo iste ilk gittigimde 5 er kilo takiyodum benchpresste simdi 25 er takiyorum ben de mesela.

• Kendini fazla zorlamana gerek yokki. Kaldirabildigin ağırlıkla çalış. Önemli olan çok ağır kaldırmak değil kasları çalıştırmak.

0|1
    0|0
  • . ilk baskarda biraz zorlanır hatta gitmek istemezsin biraz zaman gectiginde hic bitmesin istersin degisimi gördükce :)

0|1
    0|0
    • inşallah yaa saol umutlandırdığın için

• bende yapıyorum haci ilk baslarda aman gidiyorum bir b*k olmuyor hep aynıyım diyordum 1 ay filan gittim düzenli beslendim gögüs kasları ve kollar gelisip vucut ücgen olunca herkez imrenince bırakmak istemiyorsun :)

• Alışcak merak etme

0|1
    0|0
  • Alışırsın. O adamlara uymaya çalışma zaten, bakma bile. Kim bilir kaç senedir bu işin içindeler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...