Brezilya fönü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Brezilya fönü yaptırıp yaptırmamakta kararsızım. Yaptıran kişiler varsa tavsiye eder misiniz?

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• bir şey düşünemiyurum, çok güzel olmuş demeye proglamladım kendimi:DD

1|0
    0|0
  • Link atıp bizi de bilgilendirirsen senvinirim. Nedir ne değildir anlayamadım.

0|0
    0|0
  • o ne be Türkiye fönü var olmuyo mu

0|0
    0|0
  • İlk olarak Brezilya'da icat edilmiştir.

(Yazan: Düz adam)

1|0
    0|0
  • Bir brezilya futbolu değildir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Türkiye'de yapılan brezilya fönü saçları uzun vadede çok yıpratıyor diye biliyorum. Lopez bunu ilk moda edendir. Ama kullanılan malzeme (inek öd suyu tarzında bir şey tam hatırlamıyorum) buradakilerle farklı. Her yerde aynı değil yani brezilya fönü. 6 ay 1 yıla kadar saçlar harika deniyor. Sonrasında çok yoğun bir bakım altına almak gerekiyormuş. Ben hiç yaptırmayı düşünmem. Ama yaptırcaksanda en azından bu işlemi ucuz yapan yerler var. Onlar saçı daha da berbat ediyormuş. Araştırmalısın iyi bir yer için.

1|0
    0|0
  • link

resimlere bakın

tabiki yaptır çok hoş duruyo

1|0
    0|0
  • Yaptıranlar menun ama kullanılan malzemeye baglı.. Zaten kreatin yukluyorlar saça..

En önemlisi ondan sonra kullanacağın sulfatsız şampuanlar..

1|0
    0|0
  • valla ben ismini ilk defa duydum desem çok mu acaip olur :D merak edip baktım netten biraz güzel bir yönteme benziyor

link

0|0
    0|0
  • Yaptıranlar fena memnun. Ama o uyguladıkları içerik, fazla kimyasal. Hiç önermem.

En asıl olanı, milyarlara tekabül ediyor, şimdi ise 89 liraya bile var. Komik bir hal.

0|0
    0|0
  • Soru başlığını görünce şu bankacılıkta olan fon mu acaba da kız mı yanlış yazmış,hem brezilya fonu da neymiş,çok mu kazandırıyomuş türkiyede şeklinde sorular geçti aklımdan. Ha hay :D

0|1
    0|0
  • saçı çok yıpratıyor diye duydum ve okudum çoğu yerde.. sonuçta onlarca kimyasal kullanıyorlar tavsiye etmem ben :)

0|0
    0|0
  • yapan arkadaşlarım var ve gayet memnunlar bende yaptırmayı düşünüyorum tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Saça zararlı olduğunu duymuştum ama geçen gün siteden bir kız yaptırıp memnun olduğunu söyledi.

0|0
    0|0
  • Arkadaslarimdan yaptiran var gayet memnunlar ama pahali diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • beyonce brezılya fonu yaptırmıs sanırım oyle duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...