Soruum erkeklereeeee :)

Bir kız hangi davranışlarda bulunsa onun hakkında yanlış düşünürsünüzz ? Örnek veriyorum yolda gülerek gidiyo arkadaşıylaaa. Kötü düşünürmüsünüz hakkında. Belki saçma ama çoğu erkek böyle düşünüyoo.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• -Futbol muhabbeti yapanlardan(Yaa abi messi iyi değil aslında ona pas atmasalar o hiç...)

-Umrumda olmayan şeyleri anlatanlardan(Halam geçen evdeydi.Küçük halam ama benim yaşımda...)

-Sürekli sürü halinde dolanıp özgüven hat safalardayken tek başına kalınca kuzuya dönenlerden(Sürü halindeyken;Ayy çocuğa bakın ya çok tatlıymış.Evet yaa aynen bıdı bıdı---------Tek başınayken;Nasılsın ya geçen dediklerini duydum. IIııı şey beni beklerler ben gitmem lazım şeyy so sonra konuşuruz)

-Espiriyi anlamadan zorla gülenlerden.(İşte bende elimi cebime attım. HAHAhaaaa yaaa serdar alem adamsın yhaaa)

... Nefret ediyorum.

Daha uzar liste...

0|0
    0|0
    • Güzel bi liste olmuş teşekkrler :)

• Kızlar esas toplu taşıma araçlarında yada toplu mekanlarda çok sesli gülerse konuşursa yada erkeklerin yanında cıvık cıvk hareket yaparsa kötü. Kız asaletli olmalı bence. herkez asaletli olmalı ama kızlar biraz daha diye düşnyom. Hülya avşar gibi gülmeyin yeter :)

0|0
    0|0
    • Hmm anladım tamam teşekkrrrler :)

• çok sesli gülüyorsa uyarırım. o kadar insanın içinde hayvanlığın lüzumu yok afedersin.

0|0
    0|0
    • Kızın hakkında ne düşünürsn ? Bazı erkekler şey gözyle bakıyoo malesf

• Ben kızı tanıyorsam sırf güldü diye bir şey düşünmem. O bazı erkekler de annelerini satmaya devam edebilir.

• kızların her davranışı yanlış, baştan faul yani

0|0
    0|0
    • yok ya o niye :D

• :D :D o senin sorunun bişey diyemem...

• böyle şeylere nasıl inanıyosunuz, harbiden kızlar çok saf ya :))

• çok ciddiyim konuşurken yüzüme tükürük atarsa iyi düşünmem kızarım O_o

0|0
    0|0
  • Bu kadar önemsemeyin erkeklerin ne düşündüğünü. Kendiniz olun.

0|0
    0|0
    • Birilerinin hakknda ne düşündüğünü bilmek önemli bence. Herkes kafasına göre kmseyi düşünmeden hareket etsee nolur kmblr.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...