Leg magic ile egzersize başlayacağım. Bacak egzersizi yapmak bacakları inceltir mi kaslandırır mı?

Belim ince gögüs ölçüm normal ama bacak ve basende problem yaşıyorum. Ayrıca bacak yapım tamamen genetik.

Leg magic ile egzersize başlayacağım, fakat aklıma takıldı. Bacaklarımın incelmesini istemiyorum. Sizce egzersiz kas yapar mı?

Güncellemeler:
sevindim :)
hangisi doğru :(
bünyem spora alışkın o konuda problem yaşamam ancak spor salonuna ayıracak vaktim yok. öyle manken vücut hatları zaten istesem de olmaz da maksat vücudum orantılı dursun.
teşekkür ederim Lancert gayet açıklayıcı cevap vermişsin.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• leg magic kullanacaksınız ve harika bacaklara sahip olacaksınız diyor ama fazla inanmayın öncelikle doğuştan güzel bacaklar olmadan mucize filan hikaye. Form tutmak olabilir tek iddiası ki o da öyle advertorialda izlendiği kadar kolay değil. Günde birkaç dakika dediklerine bakmayın, öncesinde ısınma egzersizleri gerekli. Az buz da değil. Çalışma sonrası ayları bulan acılar hissedebilirsin üstelik. Bütün bunların üstüne satın alan çoğu kadının bir tarafa kaldırdığı bir alet.

senin azmine bağlı bir de...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben soruna açıklık kavuşturayım. Öncelikle bacaklarımın incelmemesini istemiyorum demişsin.Eğer günlük yeteri kadar kalori alırsan, yani yeteri kadar protein içerikli gıdalar (et,süt,yumurta,kurufasuyle) tüketirsen,bacak kaslarının hacmini arttırıcı etki yapıcaktır. Ama bu demek değildirki erkek gibi kaslı parçalı harita gibi bir bacağa sahip olucaksın. Tam aksine kendinden emin,simetrik ve bi o kadarda güzel bir görünüme kavuşacaksın. Unutma sen bir bayansın dolayısıyla bacak kaslarının görünmesi çok uç bir ihtimal. Doğan gereği yağ oranın bize göre fazla. Bu yağ oranını koruyup,kas oranını biraz daha arttırırsan inan çok güzel bir görüntü elde edeceksin. Sakın olaki kas yapıcam diye korkma yapabildğin kadar spor yap.

0|1
    0|0
  • Merak etme o bacak erimez...Spor yaptığın sürece protein tüketirsen kasa dönüşür yediklerin.

0|0
    0|0
  • kas yapar inceltmez

0|0
    0|0
  • tamam sen çalışmaya başla zaman gösterecek.

0|0
    0|0
  • kas yapmaz fit yapar.

0|0
    0|0
  • bacakların kalınsa inceltir inceyse kas yapar ama kas yapmak öyle kolay değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Haftada en az 3 gün 1.30 saat hızlı tempo yürüyüşle rejimsiz iki ay içinde farkı görmeye başlarsın :) (%100 ise yarıyor denenmiştir ve gelişmiş spor hocaları tarafından öğrenilmiştir)

0|0
    0|0
  • bacaklarinin kas yapmasni istiyorsan bisiklet surmeyi cok oneririm gercekten cok yardimci oluyor kisa zamanda gunluk yarim saatlik egzersizlerle bile fayda gorebilirsin kendimden biliyorum. ayrica netten bakarsan bacak kaslari icin evde yapilabilcek ozel egzersizlerde var. dansi da cok oneriyorum hem eglenceli hem vucudun heryeri calisiyor. zumba ozellikle favorim

0|0
    0|0
  • kasa dönüşür

0|0
    0|0
Yükleniyor...