En sadik taraftar sizce hangi takimda?

Galatasarayli olarak fenerbahce diyorum. Hamza hamzaoglunu iki dakkada satti gs taraftari ama fb taraftari aziz yildirimin sonuna kadar arkasinda duruyor.

• Galatasaray
    44% (8)24% (5)33% (13)Oy Ver
  • Fenerbahce
    11% (2)19% (4)15% (6)Oy Ver
  • Besiktas
    45% (8)52% (11)49% (19)Oy Ver
  • Trabzon
    0% (0)5% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Gecen yil ismail kartali harcayan grup kimdi? Ayrica destek her zaman basari getirmez takimda problemi gordugun yonu elestirmen, vefasiz olusundan degil aksine takima olan bagliligindandir. Hamzalar dursunlar gelip gecici, bu takima zarar veren kimi gorursem dibine kadar elestiririm. Ister vefasiz de ister baska bir sey, umrumda degil

1|3
    0|0
    • Sadece webaslandaki yorumlara bir bak istersen. Kimse aysalin yaptigini gormuyor, ozbeke saldiriyor. Ben kimseyi savunmuyorum burada ozbekin de cok hatasi var. Ama genel olarak sahip cikilmiyor kanisindayim.

En İyi Erkek Görüşü

• Tartışmasız Beşiktaş'tır.

Takımları şampiyon olmuyor diğer 2 ezeli rakibine göre. Ve her zman 3. Planda tutulmasına rağmen taraftar hep arkasında duruyor. Kaybetsede Taraftar tribünde kazansa da.. 8 de yese ertesi hafta takıma sahip çıkıyor 5 de atsa.. maç istedikleri gibi gitmeyince stadı terk etmiyorlar.. Yöneticiyi desteklemekle ya da teknik direktörü satmakla sadıklık ölçülmez. Oyuncu Gider, Yönetici Gider, Antrenör gider bir takımdan ama taraftar hep kalır.

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Ezeli rakipleri kadar kupa almamasına rağmen desteğini esirgemeyen Beşiktaş taraftarı
    Alt liglerde bile desteğini esirgemeyen ADS ksk ve göztepe taraftarı

Gs yakın zamanda 8. bitirdiğinde 2-3 bine oynuyordu hepsi değilse de geneli iyi gün taraftari

0|1
    0|1
  • Açık ara farkla Beşiktaş ve Bursaspor. Dünyanın en iyi taraftarı ve taraftar rekorlarıda dahil beşiktaşın olduğunu herkes biliyor. Bursasporlu 3-5 arkadaşım var sırf taraftar grubunda takılmak için kız arkadaşından bile ayrıldı. Rahmetli babam fenerliydi kombinemiz vardı fenerbahçenin maçları için. bir gol yesek kendi takımına ana avrat sövüyor tüm taraftar bizzat buna şahit oldum. beşiktaş maçındada canları sağolsun mk diyorlar fark bu :) galatasarayı bilmiyorum.

0|3
    0|1
    • Bursa taraftarina ( ertugrul saglami istifaya cagiran serefsizler haric ) lafim yok

• hakları değilmi hocam? beğenmedikleri şeyleri taraftarca hep bir ağızdan söylüyorlar.

• Sana, hicbir anadolu kulubunun kolay kolay yapamayacagi bir sampiyonluk kazandiran teknik adamin , hele bir de ertugrul saglam gibi karekterli birisinin bunu hak ettigini dusunmuyorum. Fb bursadaki 4~5 tane as oyuncusunu almis, boyle bir kadro ilk haftalarda sabir gosterilmeli.

• Gözüm Beşiktaş'tan başkasını görmüyor

0|2
    1|0
  • Takıma en sadık ve en bilinçli elit taraftar Galatasaraydadır sen armaya renklere olan bağlılığa değilde kişilere bağlılığa bakarsan evet öyledir bu yüzdendirki Aziz Yıldırım başkanlığında GS her türlü daha çok kupa kazanmıştır GS taraftar profili yer değiştirseydi aynı sonuç olmayabilirdi yani açık ara Galatasaray taraftarı.

1|1
    0|2
    • Ozaman baskana, teknik adama, futbolcuya destek olmayalim, en buyuk gs diyelim. Hamzaoglu istifa etseydi sevinecek bir dunya gs li taraftar karektersizi var, bu adam bize gecen yil 3 kupa kazandirdi, ama biz naptik adamin anasina bile sovduler.

• Hamzaogluna bnde sahip cikiyorum ayni profil her takimda var gcn sene fb taraftrnin yptklrni htrla ya da olmus anasina kufur eden kalecisinin taraftarini

• Kesinlikle Fenerbahçedir!

0|1
    0|1
  • fenerbahçeliyim ama beşiktaş hearlde dedem fealn

0|1
    0|0
  • Osmancik belediyespor taraftari olarak takimimizin her daim arkasindayiz :)

0|1
    0|0
  • Bursaspor niye yok?

0|0
    0|0
  • a şıkkkı dedimm

0|0
    0|0
Yükleniyor...