Sabah 6'da uyuyan bir insan saat 17:30'a kadar uyurmu?

dün gece 00.00 uyudum erkek arkadasımın uykusuz duzensizdr.sabah cokmeden asla uyumaz hep 6da uyuyor.ve öğretmen.siz düşünün artık bu haliyle bile uyumaz.sabah mesaj attım şimdiye kadar aradım mesaj attım cevap vermedi Allaha skınıza bi insan bu kadarda uyurmu?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Uyur neden uymasında ama bence bu sorunu çözmesi lazım beden yapısı bozulabilir.

Şu Kitabı okumanı tavsiye ederim :) " Sadece Aptallar 8 Saat uyur" ;)

0|0
    0|0
  • aynı beni tarif ettin daha yeni uyandım bende :)

0|0
    0|0
  • :) az rahat bırak da kendine gelsin bi baksın hayat hala devam ediyormu :) sonra zten kendine gelince mesaj atar :)

0|0
    0|0
  • adam cumartesi gece yatıyo pazartesi sabah işe kaldırıyoruz kavga ediyor

gidin başım dan diye utanmasa çürüyeçek orada (:

0|0
    0|0
  • ben 8e kadar bile uyuyorum

0|0
    0|0
  • ortalama 80 yaşayan insan ömrünün ne kadar uykuda olduğunu hesapla söyle ona birde B12 vitamini almasını söyle

0|0
    0|0
  • bence uyur çünkü : ortalama 8saat uyku+günlük yorgunluk+uykusuzluk=bunların hepsi 14-15 saat uyutur :)

0|0
    0|0
  • sabaha kadar oturduysa gündüz uykusuyla gece uykusu bir olmaz sabah 6 da yatan biri evet uyuyabilir

0|0
    0|0
  • Biyolojik saati araştır derim.

0|0
    0|0
  • valla bizm bi arkadas 25 saat uyuduğunu hatırlıyom

0|0
    0|0
  • uyur kendimden biliyorum :D

0|0
    0|0
  • sen hala onun insan oldugunu mu düşünüyorsun :D

0|0
    0|0
  • Aldatıyo seni uyuyan o değil sensin...

Ağır uykusu aldatılmış olanın aldatanın delik deşik uykusu..

0|0
    0|0
  • Aksam 5te yatip ertesi gun sabah 7de uyandigimi bilirim 14saat bence uyuyabilir

0|0
    0|0
  • uyuması muhtemeldir :)

0|0
    0|0
  • uyuyabılır bazen oluyor boyle durumlar ama sureklı olması ılgınc

0|0
    0|0
  • çok yorgunda uyuyabilir, yani bir önceki gün kafasını trigonometri ve limitlerle yorduysa normal

0|0
    0|0
  • Buyrun benim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• valla aynı durumu bende yasadım bende kesın yalan soyluyodur falan dıye duusunmustum ama uyuyabılıyolar ya erkek mılletı kış uykusuna yatıyolar işte

0|0
    0|0
  • Bence sallamıyor senı

0|0
    0|0
  • Hafta sonları bende genelde o saatleri yatarım kalkış saatim 16 veya 17yi bulur. Gündüz uykusu gece uykusu gibi değil, deliksiz uyuyamıyosun. O yüzden 1 kaç saat fazla uyuması normaldir. Sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın ben miyim :D şaka bi yana 7.30 da yattım 16.30da kalktım olur öyle arada

0|0
    0|0
  • işte beeen :) tabi uyayuyabılır gece uykususnu yerını tutmayınca saatlerce uyuyosun ıste

0|0
    0|0
  • sabah 6 lara kadar oturan adamdan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • uyumuyodur bence..

0|0
    0|0
  • bence bu iş sakat

0|0
    0|0
  • Aynı ben hayalimdeki adam bana ver;-)