Matematik yapanlar?Nasıl yapıyorsunuz ?:)

Bu özel bi yetenek midir yoksa çok mu soru çözülmeli.Sayısal okumama rağmen (fenim iyidir) bi türlü matematik geometri derslerinde istediğim başarıyı yakalayamadım yani olmuyor siz nasıl yapıyosunuz?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmek lazım ben çok severim. Yaptıkça zevk alır ve daha iyi olursun. Biraz zorlaman lazım kendini. İlk başlarda çok sıkıcı gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bilmiyorum ama benimde ilkokulda ve orta öğretimde kötüydü 2 ile zorla geçerdim...üniversitede matematiğim düzeldi...şuan matris..türev..integral...vs...lisede çok zorlanırdım iktisat fakültesinde iktisadi uygulamalarda çok rahat çözdüm...

0|0
    0|0
  • 14 Yıldır okul okuyorum şu an üniversitedeyim buraya nasıl geldim, o lanet dersten nasıl geçtim bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • allah vergisi gardaş. yetenek

0|0
    0|0
  • karekök mat 0 al gerisi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ırsi bişey genetık .. örnek benım anne tarafım sayısalcılardır ... cogunlugun sayısala kafası calısır

baba tarafım tam ise ben baba tarafına cekmısım ne yazıkkı oysa anne tarafıma cekseydım sayısaldan sımdı ıyı yerlere gelmıstım :D

0|0
    0|0
  • Bu tur fenler ev kurmaya benzer.eger temel varsa ancak devam kura bilirsin eger yoksa nekadar ugrassan da yikilir.eger matematigin bastan kotuyse yorma kendini yada bastan basla

0|0
    0|0
  • y'nin götünü kaldırarak.

0|0
    0|0
  • lambda calculus <3

0|0
    0|0
  • x'e değer vererek.

0|0
    0|0
  • Yıllardır belgeselini bile çekmeye cesaret edilemeyen soru-n- bu. :(