Spor yaptığımız zaman yüzümüzde zayıflarmı?

arkadaşlar merhaba.biliyorsunuzki 3 haftadır spor yapıyorum ve kilom aynı fakat beni on gün görmeyen 1 hafta görmeyen 1 ay görmeyen kişilerin hepsinin söylediği şu:çok zayıflamışsın yüzün baya zayıf diyolarki genelde ben yüzümden kilo vs de vermem.sizce durum nedir anlayabilen varmı

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bazı insanlarda bende öyleyim ilk baskat yuzumden zayıflarım ama bu kilomda cokta belli olmaz denense insandan insana fark edebilir mesela bazısı vardır kilosu normaldir ama yuzu baya içe cokuk gibi olabiliyor kenan imirzalıoglu gibi görünüş spor her yasta her zaman sglıklı oldugmuz zaman iyidir proteinli seyler sebze meyve her seyi yemeliyiz bir kac kilo alıp deniyebilin normal sartlarda 162 boya 10 sayı olması normal 52 kiloda dengeli olabilin kas yaparsanda farkedilmez cunkı yagın cok faydası yok kas gelişimi kemiklerede faydası vardır ve zayıflarkende yagdan vermek lazım kastan verirsek daha saglıksız olruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sporla orantılı olarak yüzde bir definasyon olabilir bunun nedeni yetersiz karbonhidrat alımı ve su kaybıdır bol bol su içmelisin spor esnasında bunu engellemek için

0|0
    0|0
  • zayıflar tabiki

0|0
    0|0
  • zayıflamaz ama vucudu normal kiloda ancak yüzü tombiş kızlar her zaman daha tatlı sevimli ve güzeldir.

0|0
    0|0
  • Spor yaptığında yüzün zayıflamaz, kilo verdiğinde vücudunla orantılı olarak yüzün de zayıflar.

0|0
    0|0
    • ama kilo vermeyince millet beni görünce neden şaşırıyor anlamadım

• Zayıflamasan yüzün de zayıflamaz. onlar yüzüne bakıyorlardır

• Genetik bir şey ,bazıları yüzünden çok yağ verir bazıları çok az verir ama yağ attığın sürece mutlaka bir miktar yüzün zayıflar ama bu miktarın çokluğu veya azlığı senin genetiğine bağlı bir durum

0|0
    0|0
    • hım yani ben yağı veriyorum ve yüzümde çok çok zayıf değildi hani

• dediğim gibi genetik bir şey belkide etrafındakilerin abatması da olabilir o kadar zamanda yüz zayıflamaz kolay kolay

• valla annemde dedi enson tamam dedim verdi dedim

• Yüzdeki zayıflama az olmakla birlikte verdiğin kiloya oranla zayıflar kendine dikkat et kilon yerinde gibi boşuna zayıflama bence ideal kilodasın.

0|0
    0|0
    • ben sıkılaşıp kas için gidiyorumda.sağolun çok ama:)

• iyi akşamlar :))) Takibimdesin mahsuru yoksa tabiiii

• Kilo verdiğinde vücudun komplesinden verirsin fakat farklı bölgeler fazla farklı bölgeler az zayıflar

0|0
    0|0
  • Görmem lazım:D

0|0
    0|0
  • yüz sporu yap belkı zayflar

0|0
    0|0
  • kuru kemik gibi kalma da :))

0|0
    0|0
  • aaa alara81 :)

0|0
    0|0
  • hayire zayiflamaz tümden zayiflarsan ögle yüzün zayiflar

0|0
    0|0
    • gören yüzün nekadar kilo vermiş diyor 10günde 3 4 kişi bunu diyince merak ettim.kilomda aynı anlamadımki

• 3 haftadır spor yaptığını bildiğimizide nerden çıkardın:D

0|1
    0|0
    • 15 tane soru sorunca millet bıkdıda:)

• allah razı olsun

• cümlemizden:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kişiden kişiye değişmekle beraber, kimisi yüzünden epeyce verir.

0|0
    0|0
  • saglikli bi sekilde veriyorsan yuzun zayiflamaz kilom ayni ama zayiflamissin diyorlar dedin oda spor yapip sikilastigindan yemenede dikat edersen kilo kaybida olur

1|0
    0|0
    • evet 48 kiloyum spora başladığımda ve yine 48 im ama bacaklarım ve yüzümü gören şok oluyor.ilk 1 2 dediler inanmadım ama şuara çoğalınca demek bişey var dedim.annemde dedi yüzümle alakalı.bende inan çözemedim ondan sordum burda.zaten yemek az yerim salata vs

• yüzünde zayıflıorsa sağlıklı zayıflamadğnın belirtsdr bu

0|0
    0|1
  • Tabii ki yüz de zayıflar.

0|0
    0|0
  • o kadar kilo verdim yüzümden hiç birşey gitmedi

0|0
    0|0
  • heralde zayıflar.

0|0
    0|0