Erkekler dogru söyleyin siz ne düsünürdünüz?

hemen hemen 3 sene sonra eski kiz arkadasinla bulustun konustunuz kiz seni özledigini söylüyor ve öpüyor seni ne düsünürdün? bu arada kiz seni terk etmisti ve cok seviyordunuz kizi ama kiz yinede gitmisti

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gurur diye birşey var aşkı uğruna bazen ayaklar altına alırsın bazende değmediğini anladığında onu aşkının tepesine alırsın. Beni terk etmesindeki sebebe bağlı herşey benim ona tekrar güvenebilip güvenemeyeceğimle alakalıdır.

0|0
    0|0
    • hmm anladim ama kizda tekrar beraber olmak istemedigini anliyor, yani pisman oluyor, erkek cok uzülurmu buna yani umutlandirirmi bu onu cok

• Birini seviyorsan herzaman içinde bir umut vardır ama karşındaki engeller büyükse o umuttan çok birşey değişmez. Eğer o kız pişmanlığı konusunda erkeğe samimi olduğunu hissetttirebilirse bir şansı vardır demektir ki buda zaten verilebilecek son şanstır.

Erkekler Ne Diyor 4

• yine gidecegi kesindir ama sırf o anın tadını çıkarmak için yanındayken onun pişman olmasını aslında aptal olanın o oldugunu hissederdim hatalar sürekli yapıldıgında aptallıga dönüsür çünkü

0|0
    0|0
  • kızın akli dengesi bozuk diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • içimden kaşar bak derdm falan filan :D

0|0
    0|0
  • Ufaklığı öpsün belki barışırız. Hıh.

0|0
    0|0
    • Semik senle pişti olduğumuzun farkında mısın ? en iyi cevap oranlarımız bile aynı içimden şiddetli bir !LAN demek geldi :)

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek olsam, yeni mi aklın başına geldi.. ben seni bi elde edeyim de, intikam alayım derdim :D benim beynim böyle kötülüğe çalışıyor aldırma :D:D

1|0
    0|0
  • bn bi bayan olarak kendi adıma konuşim bn öyle birşey yapmış olsaydım ve geri dönseydim bni geri kabul etmesini beklemez dim

0|0
    0|0
Yükleniyor...