Rüya tabiri konusunda yardımlarınızı bekliyorumn

rüyamda eski ayrıldığım erkek arkadasımın düğün törenini gördüm ona karşı sevgim kalmadı ki zaten evliyim bende ama bazen oluyorki aklıma çok geliyor hep mutlu olmasını istiyorum.rüyamı tabirleyecek biri var mı acaba cok teşekürler

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• rüyanın ne anlama geldiğini bilemem ama bilinaçtında etkilendiğin bir mevzudan dolayı görmüş olabilirsin. Ayrıldığınızda eğer ona haksızlık ettiğini ve ya üzdüğünü düşündüğün bir durum var ise bundan dolayı aklına sürekli gelmesi normaldir. Onun mutlu olduğunu gördüğünde bu kaygılarından muhtemelen kurtulacaksındır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence rüyalarını anlatma. yanlış yorumlandıgında yanlış şeyler olabilir. ayrıca birisi hayrolsun demeden de anlatma :) iyi değil.

0|0
    0|0
  • Çok basit. Onu hala unutamadın.

0|0
    0|0
  • güzel yorum güzele çıkartır.

eski sevgili... yeni güzel haberler alacaksınız demektir. evli olduğunuza göre mutlu bir haber yada güzel bir gece sizi bekliyor diyebilirim. kesinlikle eski ile bir alakasının olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır olsun inşallah.. kıçın açıkta kalmış demiycem :))) öncelikle yorumlamak için backgroundu bilmek lazım ama bilmeden şöyle yorum yapabilirim; eğer o evli değilse evlenecek, nasıl ayrıldınız bilmiyorum ama evliyse mutlu değil, o da seni aklından geçiriyor..yada senin bilinçaltından kaynaklı bir rüya..

0|0
    0|0
  • bilinçaltı bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...