Facebook'ta Ezel rezilliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bizler sadece sevdiğimiz için üye olduğumuz veya katıldığımız sitelerin aslında tamamen karşısında olduğumuz bir görüşteki kişilerin elinde olması sizi rahatsız eder mi ?

Mesela ben Facebook'ta uye olduğum Ezel sayfasının aslında PKK'lı şerefsizlerin elinde olduğunu biraz önce öğrendim ve o sayfadan çıktım sayfayı da şikayet ettim .

link

link

link

Sayfanın Linki

link

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şeyi yaşamamışız. Ana Sayfamda Apo resimli bir profil ve Ezel yazısını görünce şok oldum.Acaba Apoya hakaret içeren resimmi koymuş dedim yok. Övgü dolu sözler.

Olaya şu açıdan baktım.

Bundan önce bu profilden gelen videoları keyifle izliyor Sevdiğim diziden bilgi alıyordum. Benim gibi çok hayranı olduğunu da biliyorum.

İşte bu bizdik. Paylaşımlarımız aynıydı, Aynı şeyden keyif alıyor aynı havayı teneffüs ediyorduk. Onun yönetiminde bir sayfada paylaşımlarından dolayı ona teşekkür ediyorduk. Apoyu sevmesi PKK'lı olması dışında karşımıza çıksa Yine memleketini söylese etnik kimliğini belirtse fikrimiz değişmez yine teşekkür ederdik.

Biz onu ve onun gibileri hiç dışlamadık. Bizden, içimizdendiler.

Neleri eksik geldi. Benden Ülkemden ne istiyor ve neyi paylaşamıyorlar.

Saygımı görmediler. İyi mevkiler ellerinden mi alındı? Aynı apartmanda yaşamıyormuyuz? Aynı serviste gidip gelmiyormuyuz? Herşeyde eşit haklara sahip değilmiyiz?

Ne kadar acı geldi anlatamam olayın şokuyla bende Şikayet ettim. Küfürler yazdım sayfasına.

Arkadaş listemden de çıkardım. Peki içten içe Pkk hayranlığı duyanlarıda çıkartabildimmi hayatımdan? Onlarda Ezel benzeri maskelerle gezmiyormu aramızda?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "Bombardiman geliyor ha, kampları boşaltın" diye duyuru yapıp, sonrada dağı taşı bombalatanlardan daha az şerefsiz değil bence...

Hükümet iş başına geldiğinde 2 yıldır şehitimiz yoktu. Gelinen nokta ortada.

Askerler hapiste, (eymiş anayasal düzeni bozacaklarmış, ihbar varmış, kim ihbar etmiş ? PKK lı itirafçı) PKKlılar? Onlar otobüs üstlerinde, mahkemeler ayaklarına kadar gidip beraat ettiriyor. Baştakiler Kürt açılımı adı altında göz göre göre PKK açılımı yapıyorlar, sözde sanatçılar, ünlüler, özde şerefsizler kürt açılımına evet demeyenleri iki cihanda lekeli ilan ediyor...

Siz hala Facebookda ezel sayfasını açan PKK lılardan rahatsız oluyorsunuz... Eeee size de bu yakışır... Devam edin. Müstehaktır...

0|0
    0|0
  • hacklemişlerdir sayfayı

0|0
    0|0
  • Demin bir arkadaş nereye gidiyoruz böyle diye sormuştu cevabı burda işte. Böyle sitelere körü körüne bağlanırsak olacağı budur. Ya bu facebook daha kaç kişinin hayatnı mahvetcek. Artık bunun farkına varın.

0|0
    0|0
  • facebookta mümkünse hiçbir sayfayı beğenmeyin.o sayfalar beğenenlerin bilgilerini kullanabiliyor.bırak beğendiğin kendine kalsın.sonuçta sanal dünya

0|0
    0|0
  • Pkk sempatizanları ele geçirmiştir. Mesela türk filmi sayfası var onuda ele geçirmişler.

0|0
    0|0
  • sayfa kapandı çoktan çok şükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• geçenlerde ben de farkettim Türk filmi sayfasını

ya bir de sayfa isimleri önceden değiştirlemiyordu şimdi değiştirebiliyorlar bazen bir bakıyorum çok alakasız bir sayfaya üye görünüyorum bir ara üşenmeyip hepsinden çıkmam lazım ama o kadar çok yer var ki :S

0|0
    0|0
  • Klavyeye dokunan parmakları kırılsın hepsinin

0|0
    0|0
Yükleniyor...