Dünyadaki kadın nüfusu yüzde 90 erkek nüfusu yüzde 10 olsa ne olurdu?

sizce ne olurdu dalga geçmeyin, ilerde kadın nüfüsunda patlama olacakmış sizce neden?

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

• alışveriş merkezleri çoğalırdı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• İlerde derken, kıyametin kopmasına yakın oluyor o dediğin. Daha var yani, Bugün Türkiye İstatistik Kurumunun yaptığı yeni sayım açıklandı. Türkiye'de kadın nüfus oranı yaklaşık %49, erkek oranı %51 imiş. Şimdilik panik yapacak bir durum yok yani :DD

0|2
    1|0
  • Kadinlarin degeri sonunda anlasirlirdi

0|0
    0|1
    • patlama olunca kadın bolluğu oluyor değeri anlaşılırmıydı yoksa değersiz hale mi gelirdi

• tam tersi erkeklerin değeri anlaşılırdı az olan erkekler.

• siteden örnek vereyim : dün üye oldum 2983823 ark istegi geldi bu sitedeki kizlar neden böyle, bu siteye gelme amaclari ne vs.

0|1
    0|0
    • 3 milyon kişi ark isteğimi gönderdi saçmalama

• 2983823 ben bu rakamı demiştim...Gelecekte öyle bir varsayım var bilimsel olarak gerçekleşeceğini iddiaa eden insanlar var..

• rakami salladim, neler olurdu diye sordun ben de sana siteden örnek verdim olabilecekleri, ordaki rakamin benimle alakasi yok.

• erkekler seçici olurlardı. kızlar teklıf etmeye baslarlardı artık

1|0
    0|0
  • Kapanin elinde kalirlardi.

0|0
    0|0
  • iyi olurdu :D

0|0
    0|0
  • kızlar laf atmaya baslardı artık sokaklarda :D

1|0
    1|0
  • erkekler o yılları göremycekler, soru ziyanı..

1|0
    0|0
  • Çok pis kavga çıkardı :/

0|0
    0|0
  • İngiltere gibi olurduk sanırım :)

0|0
    0|0
  • 1 erkeğe kaç kadın düşüyor..? uu facia olurdu nan :))

0|0
    0|0
  • Sevdiğim çocuğu biri kapardı sfcnbklf :( Gerçi şu an da kapmış gibi hadi neyse.

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkekliksizlikten o %10'luk kısmı da yok ederdi.

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorlarmış? Doğacak çocukların cinsiyetini mi görüyorlarmış.. saçmalık

0|0
    0|0
  • Erkekler gününü gün ederdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• o zamana kim öyle kim kala ya.Ama öyle olursa su sadece kadinlarin yasadigi Amazon ülkelerine dönerdi herhalde ülke.

0|0
    0|0
  • ne olcak birsey olmaz karilar delirirdi ve biri birlerini öldürürdü sanirim!

birsey sögleyim

kizlar artik daha cok azmis erkekler yanlarinda süt dökmüs kedii

bir kizin yaninda oturuyorum baya güzel kiz ellemedik yerimi birakmadi yanlislikla

kankam vardi ayni anaasini satiyim bune nee yaaa sevgili falan olsak neyse diycem ama ...

0|0
    0|1
  • ileride... ne kadar ileride? erken geldik dünyaya mk

0|0
    0|0
  • mecburen tek evlilik tarih olacak :)) ama yine yanılıyorsunuz. çünkü eskiden erkekler savaşta olduğu için erkekler azalıyordu ama şimdi bilgisayarlar savaşıyor ve tek düğmeye bi ülke ele geçilebiliyor onun için erkek kaybı olmaz kadınlar ve erkekler eşit olur..

0|0
    0|0
  • erkekler için show time olurdu. cennet olurdu. süper olurdu.

0|0
    0|0
  • dünya nüfusunun % 10 erkek zaten kim demiş % de 90 diye. erkeklik öyle pipi ile falan oluyorsa eşşek te erkek

0|0
    0|1
  • Burda erkege şiddet hakkında ne düşünüyosunuz diye sorular sorulurdu heralde :)

1|0
    0|0
  • tecavüz vakalarında. erkekler mağdur duruma düşerlerdi yasalarla :)

1|0
    0|0
    • erkeklere tecavüz olayı şaşırtmazdı :)

• aynen öyle. tam tersi olurdu. erkeğin tecavüz etmesi şaşırtıcı gelirdi. kadınlar cinsel açlar olarak bilinirlerdi :D :D

• harem kurardım

0|0
    0|0
    • şöyle bişey olabilir : Binlerce kadından oluşan bir harem, hemde bunu kadınlar isterdi

• Wuhuuu. Come at me bitches.

0|0
    0|0
  • daha .ok var o zamanlara :D

0|0
    0|0
  • o zaman daha secici olurum :)

0|0
    0|0
  • biz o yıları görmeyiz :)

0|0
    0|0