Güneş gözlüğü neden takarsınız??

güneş gözlüğünü nedn takarsınız.?

güneşten korunmak için mi :)

yakıştığı için mi :)

ve son olarak gözünüzde mi takmayı seversiniz saçınızda mı?

0|0
17|21

En İyi Kız Görüşü

• gözlerim renksiz rengi yok doğuştan ve bu sebepten güneşe karşı çok hassas kapalı havada bile taktığım oluyor ışık rahatsız ediyor

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 21

• güneste cok dolasacak isem takiyorum mecburen gözlerim agriyor yoksa.

onun disinda pek kullanmama taraftariyim.

1|0
    1|3
  • gözlük bir aksesuardır. insan neden takar hoş görünmek için. bazılarıda mecburiyetten takar. gözlük dediğin gözünde takılır. saçına takanlar gayet iğrenç gözüküyorlar. gözlük takmıyorum diye gözlüğüm yok sanmayın aha bak kafamda ama takmasını sevmiyorum dermiş gibi oluyor.

0|0
    0|1
  • fazla takmayı sevmiyorum.yazın arada takarım yoksa kırışıklık oluşur ileride

1|0
    1|2
  • baykuş gibi yaşadığım için gün ışığına çok duyarlıyım :d

hem korunmak için hem yakıştığı içim hemi de sexy olmak için

en çok arabada takarım, yola bakamıyorum yoksa

çok narin adamım :(

1|0
    1|3
  • ben kullanmıyorum ama bazılarına gercekten yakısıyor sürekli saçında olanlarda kaküllerini güneşten koruyor sanırım :D

1|0
    1|3
    • puana etkisi yok zaten takma bu kadr

• olsa da umrumda olmaz ben zihniyeti eleştırıyorum puan 3 olmuş 5 olmuş pek baglamaz benı

ben aslında 5 eksı alan bırının yorumunun sılınmesınden yanayım bazı kişiler cok saygısız olabılıyor bu yuzden yorumun sılınebılmesı gerekıyor bence ama bakınca boyle sacma eksıler verende oluyor

• takmıyorum sevmiyorum

1|0
    0|2
  • Güneş gözlüğü takmam ... Yakışmadığı için değil gözlerimi kimse göremiyor.Ama taksaydın şunun gibi olurdu>>> link

1|0
    1|3
  • yok ben sapka ve gözlük asla takmam ! sapka takmamam sebebi saclarimi cok severim ve milletede göstertirim sacimin sekillerini :)

günes gözlünüde ne biliyim sevmem belki herkez takdigi icin benim takasin gelmiyor ola bilir

1|0
    1|3
  • valla ben kaç sefer almama rağmen takamıyorum neden bilmiyorum ama bi kaç defa taktım fakat her seferinde bırakarak çıkıyorum evden..

1|0
    1|3
    • bu cevapta -3 lük bir cevap bulan gerzek kimse ona gitsin lafım.. ulan ne salaklar var şu hayatta..

• hangi bi cevap batck baksana vermşler eksiyi çıkmşlar nese bi önemi yok zaten puana fayda etmio bişe etmio

• hayır puana etmesinden değilde insanların cevaplarında eksilik ne bulmuş salak ona sinir oldum.. neyse..

• gözlerim hassas, hiç sevmememe rağmen mecburiyetten takıyorum..

bu arada sadece gözüme takıyorum, saçıma taksam bir faydası olmaz...

0|0
    2|0
    • hangi zihniyet yazdığım ve kimsenin antipatisini çekmemesini gerektiren bu cümleyi eksiliyor anlamak mümkün değil. Sebepsiz eksileyeni küfürlerimi kabul etmiş sayıyorum..

• ışık migrenimi tetiklediği için .. migren hassasiyetimin olduğu bir günde gerekirse kapalı alanda bile takarım

0|0
    0|1
  • günş gözlüğü göze takılır ama bazıları saçına takmayıda tercih ediyor örneğin kadınlar erkeklere güzel gözük mek için takyr baska amacları varmı bilmiom ama size yakışıyor

en iyi cevap seçersen sevinirim:D

0|0
    2|4
  • Artistlik olsun diye takarlar ne için olacak...

1|1
    1|4
  • sırf şekil olsun diye..hehe

1|0
    1|3
  • hepsi oluyor sorun yok :)

1|0
    1|4
  • dünyayı karamsar görmek için .d

1|0
    1|5
  • Güneş gözlüğü takmak dinimizce günahtır

1|0
    2|5
  • yağmurlu havada takanlar neyin kafasında yaw

0|1
    0|1
  • kışın güneş gözlüğü takan maldır gözümde :)

0|0
    3|4
  • hıc takmadım takmayı da sevmıyorum panpa

1|0
    0|3
  • Yaz kış araç kullanırken yağmurlu veya çok kapalı hava olmadığı sürece güneş gözlüğü kullanıyorum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Burdada mi sen, daha az once senin soruna cevap vermistim yahu, dejavu, dakika da kac soru soruyorsun sen :D :

Ve son olarak günesten korunmak icin takarim canim, ama biyandan yakissin da tabi. Gunesten korunaliim derken cekirgeye de benzemeyelim <3

1|0
    0|4
  • yakısıklıları dıkızlemek ıcın :D

1|0
    0|1
  • aksesuar olarak kullanmayı sevıyorum gözlüğü ama en onemlısı UV ışınlarından koruması gözleri.Güneş olan herhangi bir gün ya da gözünüzü rahatsız ettiği her an takılabilir.

Ekstra olarak kardan güneşin yansıyarak retinayı ciddi biçimde çizdiğini duymuştum. Ne kadar gerçeklik payı vardır bilemem ancak gerçekten rahatsız eder beni temiz kardan yansıyan güneş...

0|0
    0|1
  • valla benm gözler günşte sulanıyo karda da tabi ::) mecbur gözümde barındırıyorum saçımda değil :)

1|0
    1|4
  • hayata günes gözlügü takmadim, cok itici bence

2|1
    2|2
  • hayatımda sadece 1 tane güneş gözlüğü taktım onuda 1 2 ay kullandım sonra çöpe zaten pahalıda değildi

1|0
    0|4
  • kışın takmam yazın güneşten korunmak için

0|0
    0|1
  • Yakıştığı için takarım :) ve gözümde takmayı daha çok seviyorum :)

1|0
    0|2
  • şahsen kışın takmıyorum yanıı :)

1|0
    0|2
  • Takmiyorum

1|0
    0|2
  • benm yazın sıcaktan gözlerm yanıyor yasarıyor dısarı cıktgmda.o yzuden kullanıyrm.ozaman kısmıyorum gözlermi

0|0
    0|0
  • takmayınca gözlerim sulanıyo , etrafı göremiyorum

1|0
    1|4
  • gözlerimin sağlığı için bir de göz kenarlarım kırışmasın diye

1|0
    1|3
  • Ben kafama takarım gözümde bir rahatsız oluyorum.

1|0
    1|4
    • herkes sana bakıyomuş gibi mi oluyo :D

• :D :D :D iyi güldm ha asafs

• ciddimisiniz :D türkana söyleyın peçe taksın :D

ne bıleyım bee mıllet gıbı her gördüğüm kızın profılını mı ıncelıyorum kucucuk resım burdan bakınca bellı olmuyor :D

• yakıştığı için

0|0
    0|1
  • Saçta aksesuar olarak

1|0
    0|2
Yükleniyor...