Çok kötüyüm arkadaşlar... :(

Sevdiğim kız benden 4 yaş küçük. Annesi bizim ilişkimizi anlamış. Bugün benimle konuştu. Oğlum babası kızar benim seninle konuştuğumu bilmiyorum bu ilişkiyi bitir gibisinden şeyler dedi. Dayanamadım, gözlerim doldu kadının önünde.. Onu bırakmam dedim, kendimi tutamadım hemen uzaklaştım oradan.. Annesiyle böyle konuşacak duruma geldiysek kadın haklı mı değil mi bilmiyorum.. Sorun ne bilmiyorum.. Ne yapacağım onu da bilmiyorum..

Güncellemeler:
O 94'lü ben 90'lıyım.. Sevgilim bütün bu olanları bilmiyor.. Ne yapacağım bilmiyorum..

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• yaşlar kaçki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Zamana ihtiyacınız var bnc...kızın okulu bitsin,seviyorsa,yine olur seninle.Kasma kendini,mümkünatı var:)

0|0
    0|0
  • Ailelerine yakalanan tek sevgili siz değilsiniz bir sürü insan yakalanıyor ama seviyorsan gerçekten gizli gizli de olsa konuş annesinede tamam ayrıldık dersin iş ciddiye bindiğinde zaten kabul edicekler ama dediğim gibi seviyorsan ve ciddiysen :)

0|0
    0|0
  • Allah ayrdımcın olsun ama kız kucukmus

0|0
    0|0
  • 18 ve 22.. gayet normal yaşlar, annesine noluyor ya? en iyisi kıza açıkla durumu.

1|0
    0|0
  • çok sewiorsan sevgine sahip çık. zamanla onlarda kabullenir ama tbki kız arkadaşınında düşüncelerini sor

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşın 18 yaşında küçük değil ki...

0|0
    0|0
  • ağlamak falan ne ya şimdi:/

0|0
    0|0
  • hım küçükte degilsinki

0|0
    0|0
  • Babasına söylemesinler ne var. sen kaç kız kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • ağlama lütfen :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Keşke ağlamasaydın

0|0
    0|0
  • yaşlarınız kaç ki sizin

0|0
    0|0