Senin kadar kimseyi sevemem ama seninle de olmaz... bir yalan mıdır?

Senin kadar kimseyi sevemem ama seninle de bu saaatten sonra aramızda birşey olamaz... sizlerini duysaydınız eğer ne düşünürdünüz, ne yapardınız? İnanır mısınız? İnsan hiçkimse kadar sevmeyeceği birisini bulduğunda her ne pahasına olursa olsun sahiplenmek istemez mi?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• simdi neden seninle olmaz dedi.Adamin durumunu bilmiyoruz.Belki bir sorunu var belki kendini o kiza uygun bulmuyor bunlari bilemeyiz ki.

Büyük bir sorunu olmayan bir adam sevdigi kadina bunu asla demez.

1|0
    0|0
    • Bana böyle birşey söylenmedi ama böyle bir durumla profesyonel meslek hayatımda ilgilenmek durumunda kaldım. Onun için soruyorum. Erkek köyde büyümüş, yoksul bir çocuk kız da çok zengin. erkek maddiyatı sorun yapıyor ama kız bu sözler sebebiyle 3 senedir adamı bekliyor. Adamın evlenip evlenmediğini bile bilmiyor,i haber dahi alamıyor. çok karışık bir durum, bu durumdan kurtarmaya çalışıyorum. Teşekkürler cevabınız için.

• Evet olabilir aslında.

• bir bayanin demesi baska bir erkegin fikirlerini okumak baskadir.

Sonucta biz erkekler üc asagi bes yukari ayni sekilde davraniyoruz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• bazı durumlarda istemez. eski kız arkadaşım canıma okumuştu resmen, ayrılmıştık, bir kaç kere de barıştık ama, artık kaldıramaz oldum yaptıklarını. sevmeye devam ettim bir süre ama barışmadık. olmayacaktı çünkü. ikimizi de yıpratmak istemedim. ben kız arkadaşımı paylaşamam onun etrafı erkeklerle doluydu :) nihayet şimdi sevdiğim ve istediğim gibi biriyle beraberim. iyi ki de bitirmişim. :) geçmişi kapayabilenler mutlu olurlar. şartsız.

1|0
    0|0
  • Bu sözleri duyduğumda arkama bile bakmadan uzaklaşırım oradan :)) En klişe, en bayat ayrılık sözcükleri

1|0
    0|0
  • sallamış iştye ya seni üzmek istemiyo güya incitmeden güle güle demeye çalışmış

1|0
    0|0
  • Kafa ütüleme , bas git hayatımdan derdim ...

1|0
    0|0
  • Sahiplenmeye kalkıyoruz ne oluyor

artistlik diz boyu

1|0
    0|0
  • kesınlıkle yalanın danıskasıdır

1|0
    0|0
  • yalan,yalaa a a aan.. güne açan çiçekler gibiyiz..ya laa aa aa aann

1|0
    0|0
  • Ben bu konuda 3 ay önce çok dusunmustum kız arkadasım bana bunu soylemıstı. Ben çıkamamıstım işin içinden ins sen çıkarsn

0|0
    0|0
    • Danışanım 3 senedir çıkamamış işin içinden. Hala bekliyor adamı. Unut artık, çünkü seven insan asla bunu söylemez, seven engel tanımaz çünkü. Ha söylerken gerçekten samimi oolabilir ancak bir başkasını da sevdiğinde bu defa da diyecektir ki '...'nın kadar kimseyi sevemem sanırdım, yanılmışım'. Hiç etkilenmemek lazım bu sözlerden, çünkü söyleyen de bilemez ne büyük laflar ettiğini... Zamanla anlar.

• eksik gelme kısmı şu sordugunuz cümle bana dendigi zamn olmustu. konduramamıstım. eksik birşeyler olmalı diyodum

• Yani tabi ki bu cümle bunun için söyleniyor büyük ihtimelle. Karşı tarafın kafasında bir şeyler eksik. Aşamayacağını düşünüyor. Ama gerçekten seven insan engellere eksiklik diye bakmıyor, herşeyi göze alıyor o.

• sucu birazda kendinde ara ona bunu soyletecek neler yaptin acaba soylermisin

0|0
    0|0
  • inanmam abartılmış yalan mekanizması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet yalandır, bal gibide sever başkasını, çok biliyoruz böyle tipleri

2|0
    0|0
  • yalandır başka bişey değüil

1|0
    0|0