Melo´nun gördüğü kırmızı kart ve Oğuzhan´nın yaptığı Tiyatroculuk hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kesinlikle burda Melo´yu savunmuyorum ancak Oğuzhanında çok iyi bir tiyatrocu olduğunu söyleyebilir burda Burak Yılmaza aylardan beri emek hırsızı deniliyor önce bir pozisyonu hatırlıyalım Melo´ya Faulü yapan oyuncu Necip Melo kalkıyor arkasını dönüp olay yerinden uzaklaşmaya çalışıyor ancak Faülü yapan Necip Meloya birşey söylüyor Melo dönüyor sonra Hemen Tiyatrocu Oğuzhan geliyor zaten Faülü yapan senin takım arkadaşın diyaloğu başlatan yine senin arkadaşın sen Melodan ne istiyorsun ve gidiyor orda adamı tahrik ediyor artık yorumlar sizin

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Açık açık görülüyor ki Melo tükürmüyor!Boş yere kırmızı gösterdi hakem.O adama gavur dendiği halde,Melo Oğuzhana,orta hakem ve yan hakeme Allah görüyor gibisinden hareketlerde bulundu.

Yazık ya...Bözyle aciz tiyatrocular olduğu sürece, bizim içimizden ne Messi'nin tırnağı, nede G. Hagi'nin b.ku kıymetinde futbolcu çıkmaz...

1|5
    0|0
    • gözyaşalrım sel oldu melo için kampanya falan mı yapsak para toplasak mı blki gururunu geri alırız

• Niye çokmu canını acıttı Galatasaray

• Belliki çok acıtmış gardaşşşş :) Adamda ki meymeliyetsizliğe bak.Cevap veriyor, bide engelliyor.Bu vatandaştan olsa olsa holigan olur...

Kızlar Ne Diyor 9

• Tükürmedi o anı her yönden tekrar tekrar izledim. Böyle birkaç Galatasarayı hazmedemeyen Melo'ya sinir olan beyinsiz gelip yorum yapıyor ya deli oluyorum. Kar yağmur yağıyor orda yalanın daniskası ya. Hadi ağzından yanlışlıkla çıktı diyelim. Kasten bir tükürme söz konusu değildi. Sinirli ve hızlı konuşuyordu. Ayrıca oğuzhana yorum bile yapmıyorum. karakterini gösterdi. hakemde allahından bulsun ne diyim.

1|4
    0|1
  • bu senekı altın portakal oguzhana:D

3|3
    0|0
  • Kesin olmayan bi şey için hakem nasıl kırmızı kart verebiliyor ben onu anlamıyorum.

Oğuzhan gidip yüzüme tükürdü diyor, hakem de resmen aa nasıl yapar deyip kartı çıkarıyor. Rezillik.

1|4
    0|0
  • Görüntülerde net birşey yok ki. Ben de onu anlamadım

1|1
    0|0
  • Tükürür gibi yaptı ya, çıkmadı görmedim yani. Fuck you dedi diyenlerde var bilmiyorum yani.. Tükürmüşse alsın cezasını..

0|0
    0|0
  • Melo çakallığıda olabilir, oğuzhan tiyatrosuda bilemedim ki..

0|0
    0|0
  • ateş olmayan yerden duman çıkmazmış.

1|0
    4|8
  • yagmuru tükürük diye yuyyrtdu

2|4
    1|0
  • oguzhan tiyatrosu

2|7
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Oğuzhan cin olmadan adam çarpmaya başlamış.Daha futbolu tam öğrenmeden sahtekarlığı öğrenmiş.Melo kesinlikle tükürmedi zaten bunu fenerli eski hakemler bile kabul etti

2|6
    0|0
  • Bakıyorum da tamda suratına tükürmelik yavşak ozzy

2|4
    0|0
  • o pozisyonda necip'e, oğuzhan'a ve koşarak gelen riera'ya el kol yapan ibrahim toraman'a kart çıkmamasının herhangi bir açıklaması olamaz. tek açıklaması hakemin eyyamcı, satılmış olduğu.

1|5
    0|0
  • Emek Hırsızları A.Ş. Oğuzhan # Veli...Müraacat ;Tüpçü federasyonlar birliği ...

1|3
    1|0
  • aynen katılıyorum orda tükürse net olarak görünürdü

1|4
    0|1
  • olayı kim haklı kim haksız olarak ele almıyorum .. Melo şımarmıştı ve bir derse ihtiyacı vardı.. oğuzhan ise umrumda değil, onun tiyatroculu beşiktaşlıları ilgilendirsin, kendi sorunlarını kendileri çözebilecek yaşa geldiler artık ..

0|0
    0|0
  • burak yılmaza laf edenlere kapak olsun başka bişeye gerek yok

0|1
    0|0
  • oguzhan hakkında dediklerin dogru ama melonun kırmızı kart yedikten sonra fatih terim e yaptıgı hareket hiç uygun olmadı hemde böyle bi zamanda bi daha kadroya girebileceğini sanmıyorum zaten uyarılmıştı bu ara yekta bence melo dan daha yetenekli (hemde türk)

0|0
    0|0
  • 1 maç ceza alacak sonra dönecek.Tüpcü yusuf yusufdur şimdi,acaba ne ceza verilecek,yer yerinden oynar istifa etmemi isterler aman aman diye diken üstündedir

0|0
    0|0
  • Kardes sen bizim fikrimizi degil, kendi dusuncelerini yazmissin.? Sen zaten ne var ne yok soylemissin o yuzden benim soyleyecek birseyim yoktur. Sen olayi cozmussun zaten.

0|0
    0|1
  • açıkçası hiç de hoş olmadı .

0|0
    0|0
  • o tükürük anında hiç bir futbolcunun suratını silmesi aklına gelmez o bir anlık reflesktir.bence tahkim kurulunun kararını beklemeliyiz onlar bilgisayar ortamında inceleyip doğrumu yanlış mı bize göstericek..

0|0
    0|0
  • maç 2-1 giderken kendini ceza sahası içinde yere bırakmalıydı Burak abisi gibi çok yanlış yolda Oğuzhan öğreneceği çok şey var daha

0|0
    2|4
  • öyle bir anlattın ki meloya üzülesim geldi valla

0|0
    2|9
    • öyle aciz bir yorum yapmışsınki, sana üzülesim geldi valla

Futbolu konuşuyorsan, objektif olmayıda bileceksin.Objektif olamıyorsan da, futbolun "F"sini ağzına almayacaksın en iyisi :)

• Valla gönlünden kopuyorsa toplayıp al :) Anlaşılan sen fevlisin gardaşşşş :D

Bu kadar kızdığına göre :D takılıyoruz ya.Olmuşun bitmişin davası yapılmazda, gülüyoruz işte..

Yükleniyor...