Galatasaray kaç puan farkla şampiyon olur?

Daha dünya starları oynamadan bile en yakın rakiplerine 5 puan fark attı birde bu oyuncular gelince gerisini siz düşünün özellikle FB maçında Drogba Bekir ile Yoboyu ne yapar siz düşünün sizce kaç puan fark atarız

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• bu kadroyla umarım acıkara sampıyon oluruz gecen senekı gbı kutlarız:D

2|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• anaaa,Bekir dedinde aklıma geldi,şimdi bu bekir drogbayla öpüşmeyede kalkarsa ya? :D:D:D

3|5
    0|1
  • Şampiyon olamayacağı içn farkta olmayacak.

0|0
    0|1
  • dur ya düne kadar 2puandı.geçen hafta kasımpaşa yenildi.bu ne hız.var ya şu gs kadar çabuk havaya giren takım taraftarı görmedim:)))

0|1
    2|3
  • 9 puanla enaz

2|3
    0|1
  • 12 puanla...

2|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• O değilde benim en büyük korkum fener maçında tuzsuzdelibekir Drogbayı öpmeye kalkabilir.Hani iri kıyım zenci oyuncu zaten Drogba. Olur ya canı çeker öpmek ister :D

2|3
    0|1
  • 9 veya 10 puan diyorum ben bu sene için de. sırada istifa edecek isim Aykut Kocaman. ama etmesin etmesin böyle iyi :) biz onlara orada koyunca edebilir :)

3|2
    0|1
  • son maça kalıcak bence şampiyonluğu yani bu da demek oluyo ki ya 1 ya da 2 puanla şampiyon olur. ama her türlü şampiyonluğa en yakın takım olarak görüyorum. adamlar süper kadro yaptı helal valla

1|0
    0|1
  • Daha geçen hafta Kasımpaşa'ya yenilen takımdan mı bahsediyorsun? Komik ve güldüm. :D

0|0
    2|3
    • Sneijder ortalayıp Drogba kobrayı verincede gülersin sen:)

• Yok daha gelmeden bu kadar oyuncular hakkında olumsuz düşünceler yapıyorsun ve bu oyuncularda dünya starları geçen sene 35 lik Drogbanın Şampiyonlar liginde ne yaptığını gördük Sneijder ise oynamadı diyorsun daha 1-2 hafta önce adamlar bizle kendinizi kandırmayın Sneijder size gelirmi diye sözler sarfediyorlardı adam geldi şimdi bahane buluyorlar kedi uzanamadığı ciğere ne dermiş sizinkide o

• Sana oyuncular hakkındaki düşüncelerimi söyledim. Çekememezlikle alakası yok, söylediklerime sen de içten içe katılıyorsundur. Çünkü GS kumar oynuyor. Şampiyonlar liginden elendikleri takdirde ellerinde sadece lig kalacak ve beklentiler düşecek, bu kumar tutmazsa mali kriz kapıda. Fatih Terim ile Ünal Aysal Sneijder konusunda zaten itilafa düşmüşlerdi. Yönetim marka peşinde, teknik kadro ihtiyacı olanı istiyor. Eğer bu sene şampiyon olamaz ve bu turda Avrupaya veda ederseniz seneye bitersiniz.

Yükleniyor...