Gs-bjk derbisnde açılan pankart hakkındaki düşünceleriniz?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• feda organizasyonu varya bjk parasal sıkıntıda gslilerde diyorki sizi s*ktk koduk. paranız ücretiniz komidinin üstünde. hayat kadını muamelesi yapmışlar yani. gsliyim bende ama bu abartı olmuş inceden

0|3
    0|1
    • bu abartı olmuş dedim nesini onayladım allah allah açılan pankarta bende tepki vermişim abartı oldu diyerek eksi dert değil canının sağlığına bişey olmasın brom

• - puan düşürmez + yükseltmez

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunlar sürekli olan şeyler, onlarda yapıyor bizde yapıyoruz, hatta bu bjk değilmiydi korkak tavuk ortega diye pankart hazırlayıp fenerlilere açtıran. Oluyor yani bunlar. Asıl rezalet kepazelik bu muhabbete bile yancılık yapan utanmaz ve Türk futbolunun katili güdümlü uzaktan kumandalı fenev taraftarının konuşması.

1|0
    0|0
  • Küçük bir hatırlatma benden: link

2|0
    1|0
  • ben gsliyim ama yanlış yapmışlar. ne güzel adamlar sıkıntıları varken bütün bjkli olarak ayağa kalkmaya çalışıyorlar. bunda ayıp olan bir şey yok. en azından kötü yollara girmiyorlar. bir gsli olarak utandım.

0|1
    0|0
  • şike parası, demek gs maçı satın almış.

0|0
    5|4
  • bunda bişey yok. Kültürlü olan, körü körüne bi şeye inanmayan, mantıklı bir taraftar topluluğunun göstermiş olduğu bir durumdur. Oynasın yüreğini koysun zaten biz O'nun her zman arkasında oluruz.

0|0
    0|0
  • İyi olmuş sesleri çok çıkıyordu hadlerini bilsinler

1|1
    1|1
  • Çok ağır oldu yakışmadı bize:S

1|0
    0|0
  • Azuadaskdnklasd çok iyi ya.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Shalke 04 pankartı açan insanlara bunlar az bile :)

3|4
    0|1
    • aferin kız sana.

• tm o zaman bir daha ki bşk maçına onlarda daha ileri bir pankart açarlar sonra siz daha şiddetli bir karşılık verirsiniz bu böyle böyle böyle birbirinizi kesmenize kadar gider. sonuç nasıl güzel mi böyle. yahu bu sadece bir oyun eylence. gidip orda sadece 2 saatlik güzel sosyal aktivite yaşayasınız diye var, birbirinize hakaret edesiniz birbirinizden nefret edesiniz diye değil. futbolu çirkinleştirenler varsa onları hukuk nezdinde yada sosyal anlamda czalandırırsın. hakaret etmenin anlamı yok...

• Hahahaha. ..

Lan gitmeyin şu Bjk'nin üstüne...

3|3
    0|1
  • böyle pankartlari stadlara almamalari lazim herkes birlik için mücadele etmeli böyle seyler türk sporuna zarar veriyor iste bu yüzden ilerleyemiyoruz

1|1
    0|0
  • Feda dediler, fena olup gittiler...

3|2
    0|1
  • İnsanları ayıran her şeyde nefret ediyorum takımlar da dahil.

0|1
    0|1
Yükleniyor...