Balık tli yda kılolu kızlarda oz guven sorunu varmı erkek arkadasının yanına yakısmadıgını dusunen

balık tli yda kılolu kızlarda oz guven sorunu varmı yada erkek arkadasının yanına yakısmadıgını dusunen KENDINI TKIYECI BULMAYAN varsa neden bole dusunduklerını yazabılırlermı (aksıne de BEN BALIK ETLI VE KILOLU KIZLARDAN HOSLANIYORUM )

Güncellemeler:
balık etlı yada kılolulara sordum aslında

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• kizlarsoruyor.com/Flort-Sorulari/465325-175-boy-80-kilo-90-75-99-olcu-esmer-uzun-sacli.html ben böyleyim,şahsen çok mutsuzum.Sen binde birsin yani.Kendimi etkileyici bulmuyorum ne kadar güzel yüzüm olsa bile (öyle derler) ...ayrıca kendimi erkeklerin yerine koyduğumda yani her erkek fit bir kadın ister.neden şişman istesinki? kendime güvenmiyorum bu yüzden sevgili yapmayı hiç düşünmüyorum.Tek sebebi kilolarım...Sonuçta bende şişman bir erkek istemiyorum e haliyle normal birisi içinde senin öyle olman lazım.herşey karşılıklı.Fit taş bir çocuk asla şişman kızlara bakmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yeter yav kaçıncı soru bu ne kilolu kız sevgisi varmış sende vay arkadaş. :D

tabi vardır özgüven eksikliği var herkes zayıf o kilolu.

0|0
    0|0
    • benımı takıp edıyorsun yoksa :D CVB GUZEL tsk ama kılolu kız ıstıyorum ben hee bu arada burası da kız bulma yer deıl bılıyorum o yuzden herseyı ogrenmek ıstıyorum kılolularla ılgılı

• niye kilolu istyn asddfghjkl :DDD

• benım ıcın cok daha hos oldugu ıcın

• hiç bi zaman öyle manken gibi olamadım, ama kilolu da olmadım. özgüven sorunu da yaşamadım ne bileyim hep süper çocuklarla çıktım.

0|0
    0|0
  • hafiften vardır balıketli havam ama kendimi o kadar aşağlayıcı bulmadım özgüven tam olmalı insanda yoksa hiçbişiy yapamaz insan

0|0
    0|0
    • cvb ıcın tsk edederım resımdekı sız senız balık etlıye benzemıyorsunuz ama gayette alımlısınız

• hay sanada senin kilolu kızınadaaa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...